Vietējās ziņas

 • Aktualitātes kravu pārvadājumu nozarē 2021. gada sākumā

  Pēdējā laikā ievērojamas pārmaiņas gan uzņēmējiem, gan kravu pārvadātājiem ir nākušas līdz ar jaunā gada sākšanos, kad Lielbritānija oficiāli turpmāk nav daļa no Eiropas Savienības. Ko tas nozīmē uzņēmējam, kurš regulāri veic pārvadājumus no, uz vai tranzītā caur Lielbritāniju? SIA Vervo mājaslapā ir atrodami dažādi risinājumi, soli pa solim, lai atvieglotu muitas procedūras un turpinātu nodrošināt vienmērīgu un ātru satiksmes plūsmu. SIA Vervo loģistikas speciālisti ir zinoši un ar savām zināšanām labprāt dalās, sniedzot bezmaksas konsultācijas jaunajiem un pastāvīgajiem klientiem.

 • Kad veikt dzimumzīmju un citu ādas veidojumu pārbaudi

  Āda ir mūsu lielākais orgāns, par kura veselību jārūpējas ik dienu, atbilstoši to kopjot un saudzējot. Tas nozīmē arī došanos pie ādas ārsta jeb dermatologa, ja ir aizdomas par ādas saslimšanām vai ir kādas sūdzības. Ļoti būtiska ir ādas veidojumu pārbaude. To profilaktiskos nolūkos būtu nepieciešams veikt ikvienam, jo ādas slimību, it īpaši melanomas, gadījumu skaits katru gadu pieaug, kā arī slimo arvien jaunāki cilvēki. 

 • 5 iemesli, kāpēc katram vajadzīgs savs zobārsts

  Tāpat, kā mums katram ir savs ģimenes ārsts, nepieciešami arī citi profesionāli savas jomas speciālisti, kuriem uzticamies un kurus izvēlamies par savas veselības sargiem. Viens no šādiem speciālistiem ir zobārsts. Savs zobārsts ir izvēle, kas sniedz daudz priekšrocību, ieguvumu un būtiskākais – sirdsmieru. 

 • Ārējās aizsargžalūzijas – komforts bez kondicioniera

  Ārējas aizsargžalūzijas ir ērts un ekonomiski izdevīgs risinājums, kā aizstāt kondicionieri telpās. Kondicionieris var atstāt negatīvu ietekmi uz veselību, tas ir jāapkopj, tas patērē elektrību, līdz ar to ir pastāvīgas izmaksas. Ārējās aizsargžalūzijas ir jāuzstāda tikai vienu reizi, pēc tam tās neprasa nekādus finansiālos ieguldījumus.

 • Dabasgāze – konkurētspējīgs energoresurss uzņēmumiem

  Jau vairākus gadus patērētāji Latvijā var izmantot brīvā energoresursu tirgus priekšrocības, tajā skaitā arī dabasgāzes piegādātāju piedāvājumus, kas ļauj piemeklēt tieši savam uzņēmumam piemērotāko pakalpojumu. Lai gan dabasgāzes cenas kļūst arvien konkurētspējīgākas un netrūkst izdevīgu pakalpojuma piedāvājumu, daudzi uzņēmumi vēl nav apsvēruši dabasgāzi kā potenciālo energoresursu savā uzņēmumā, vai arī turpina izmantot vēsturisko dabasgāzes piegādātāju, nemaz neizvērtējot brīvā tirgus piedāvātās iespējas. 

 • Populārā spēle "Monopols" – vai arī jūsu mājās to spēlē?

  Pēdējās nedēļās ģimenes daudz vairāk laika pavada savās mājās un visi kopā, tāpēc tiek meklēti dažādi izklaides veidi. Galda spēles šajā laikā noteikti ir cilātas daudz biežāk nekā citreiz. Tāpēc ir īstais brīdis atgādināt par vienu no populārākajām galda spēlēm visā pasaulē. Tā ir galda spēle "Monopols". Vai arī jūsu mājā ir šī spēle un mēdzat to spēlēt ģimenes lokā?

 • Dāvana sievietei – Nela Gems rotas

  Īpaši skaistas rotaslietas ir latviešu zīmola Nela Gems darinājumi ar mirdzošajiem Swarovski kristāliem.

 • Vai zini, ka kontaktlēcas var nopirkt arī internetā? Ieskaties Lensor.eu

  Tie, kuriem ikdienā jānēsā redzes korekcijas līdzekļi, ir diezgan bieži viesi optikas salonos, jo ik pa laikam nepieciešams nomainīt korekcijas līdzekļus, veikt acu pārbaudes, arī iegādāties kādus aksesuārus un palīglīdzekļus, kas vajadzīgi ikdienā. Kontaktlēcu lietotājiem ceļš uz optikas saloniem noteikti jāmēro daudz biežāk. Ja optiskās brilles vidēji maina reizi pāris gados, tad kontaktlēcas reizi mēnesī vai pat biežāk, ja izvēlas vienas dienas vai divu nedēļu lēcas. 

 • Kāpēc bērniem patīk Slimy jeb staipīgās gļotas?

  Pieaugušie bieži vien neizprot bērnu aizraušanos ar kādu konkrētu rotaļlietu, jo viņi nespēj paskatīties uz to ar bērna acīm un nesaredz tajā neko īpašu. Viena no šādām rotaļlietām, ja tā to var saukt, kuras eksistenci un popularitāti pieaugušie neizprot, ir staipīgās gļotas jeb Slimy, ko sarunvalodā dēvē vienkārši par "slaimu". Kas ir šie gļotu pikuči un kāpēc bērni pēc tiem ir kā traki?

 • Tuvojas Ziemassvētki! Idejas dāvanām, kas patiks, nevis krās putekļus

  Tuvojoties Ziemassvētkiem, ik gadu darāmo darbu sarakstā ir gandrīz vieni un tie paši uzdevumi. Protams, ka viens no svarīgākajiem uzdevumiem šajā sarakstā ir dāvanu sagāde saviem mīļajiem – ģimenei un draugiem.