Vasaras izklaides, kas noteikti jāizmēģina

Domājams, ka ikviens atceras vasaras savā bērnībā – katra no tām bija piedzīvojums, kura laikā paspējām sadarīt vareni daudz. Pieaugušajiem šis piedzīvojumu entuziasms bieži vien noplok, un vasaras, kaut arī ļoti gaidītas, sagādā ne tik plašu emociju gammu. Ja vēlaties šovasar sapurināties un pavadīt laiku spožāk, neparastāk un jautrāk, realizējiet mūsu piedāvātās idejas! Lai atrunām par laika trūkumu un izklaižu dārgumu nebūtu vietas, daudzas zemāk minētās aktivitātes neko daudz nemaksā un ir viegli realizējamas savā tuvākajā apkārtnē un pat pagalmā. Lasiet tālāk un ņemiet par labu!

Jautrībai piemājas dārzā

Atrakciju parki, nenoliedzami, ir saistoši, taču – cik bieži sanāk tur doties? Nav vērts gaidīt nākamo izbraucienu rokas klēpī salikušiem, ja ir iespēja sarīkot pašiem savas atrakcijas piemājas dārzā, vasarnīcā vai nomaļākā vietā pie dabas krūts. Lūk, kuras gadiem pārbaudītās un, iespējams, jums jaunās spēles un atrakcijas vērts izmēģināt šovasar draugu, radu un arī bērnu kompānijā. Jautrība un rosība garantēta!

  • Rotaļu šaušana emociju izlādei. Tā var būt šaušana mērķī, piemēram, ar ūdens bumbiņu rotaļu ieroci vai arī cīņa vienam pret otru (vai komandai pret komandu) – ar ūdens pistolēm, šautenēm ar putuplasta lodēm u.c. Lai spēle būtu organizētāka, nospraudiet mērķi! Piemēram, sadalieties pa komandām un sāciet cīņu par karoga ieņemšanu.
  • Veiklības spēles. Badmintons, lidojošie šķīvji, mini golfs vai disku golfs ar speciālu pārvietojamo mērķi, krikets, metamie riņķi, pludmales tenisa komplekts ļaus kārtīgi izkustēties!
  • Galda spēles. Tās iegūst jaunas rotaļīgas nokrāsas, spēlējot ārā. Piem., daudziem zināmais Twister vai skanošie deju paklāji būs piemēroti gan pieaugušo, gan pieaugušo + bērnu kompānijai.
  • Personīgais atrakciju parks – ūdens vai virvju. Kāpšanas virvju komplekti un kāpšanas rokturi (lai rāptos kokos) būs labs treniņš pirms došanās uz īsto virvju parku. Savukārt karkasa vai piepūšamais baseins ļaus atveldzēties karstumā, bet jautrību ieviesīs piepūšamais ūdens slīdkalniņš – savienojiet ar dārza šļūteni, piepildiet un slīdiet! 

Dabas baudīšana – dziļāko emociju avots

Došanās pie dabas ir labākais veids, kā pilnībā atbrīvot galvu no raizēm un noķert to brīvības sajūtu, kura iespējama tikai vasarā. Vismaz stundu garas ikdienas pastaigas jau ļaus justies emocionāli piepildītam. Taču, ja vēlaties piedzīvot atmiņā paliekošus mirkļus, uzdrošinieties šovasar maksimāli pietuvināties dabai vismaz uz dienu vai divām!

Pārgājiens ar nakšņošanu teltīs ir cenas ziņā pieejamākā un vienlaikus iespaidiem bagātākā aktivitāte – ar vakara pasēdēšanu pie ugunskura, sev jauno ainavu atklāšanu, saulrieta vērošanu. Lai šis piedzīvojums patiešām atstātu tikai patīkamus iespaidus, izplānojiet savlaicīgi gan maršrutu, gan līdzi ņemamo lietu sarakstu. Primārās no tām ir ērti pastaigu apavi, komfortabla tūrisma soma un viegla tūrisma telts, guļammaiss un paklājiņš (nedalāmas lietas, kuras “strādā” tika kopā), pirmās palīdzības medikamenti, izsmidzināmie līdzekļi pret odiem un ērcēm, saules aizsargkrēmi.

Un, protams, vasara nevar paiet bez atpūtas pie ūdenstilpēm. Peldēšanās, sauļošanās un viļņu vērošana no krasta – izklaides un skati, kurus gaidām ar nepacietību no vasaras uz vasaru. Kā būtu, ja jūs paraudzītos uz šo dabas skaistumu no cita skatupunkta? Airēšana ar laivām un kajakiem pa Latvijas lielākām vai mazākām upēm – aktivitāte, ko apjūsmo visi, kuri jau paspējuši to izmēģināt. Ja vēl neesat šo cilvēku rindās, šovasar tas jālabo! Velciet glābšanas vesti, ņemiet talkā pozitīvus sabiedrotos un baudiet gleznainos upes krastus, apkārt lidojošās spāres un ūdens šalkoņu. Un, protams, parūpējieties par interesantāko mirkļu iemūžināšanu. Telefons šim nolūkam nav drošākais un ērtākais variants, bet neliela kamera – gan. Piemēram, aktīva dzīvesveida piekritēju vidū populārā GoPro kamera, kura stiprinās pie drēbēm vai inventāra.


Sāciet gatavoties vasaras piedzīvojumiem jau tagad, lai pēcāk varētu pilnvērtīgi atslābināties un izbaudīt siltās sezonas sniegtās privilēģijas! Interneta veikalā 220.lv jūs atradīsiet preces vasaras izklaidēm vienuviet un par labām cenām! Atpūtai pie mājas varat izvēlēties kādu no kustīgām spēlēm, āra baseinu, batutu, kvalitatīvu grilu, šūpuļkrēslu utt. Savukārt izbraucieniem pie dabas e-veikalā atradīsiet visu nepieciešamo inventāru, tostarp teltis, pārgājienu apavus un apģērbu, niršanas komplektus, riteņus un pat laivas un kajakus. Lai izdevīga gatavošanās un patīkamiem iespaidiem bagāta vasara! 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu