Banner 980x90

Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas Ārstniecības iestāde

Uzzināsim, kādēļ izvēlēties studentu sniegtos pakalpojumus un kādus pakalpojumus piedāvā Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas Ārstniecības iestāde?

Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas Ārstniecības iestāde (ārstniecības iestādes kods – 004000002) atrodas Jūrmalā – Bulduros – un jau no 2022. gada novembra saviem klientiem sniedz masāžas, podologa un skaistumkopšanas speciālista pakalpojumus. Pakalpojumus nodrošina gan koledžas docētāji, kas ir ārstniecības personas, gan arī studējošie, kas strādā stingrā nozares profesionāļu uzraudzībā, nodrošinot augstu kvalitāti un labus rezultātus. Ikviens klients var izvēlēties, vai pakalpojuma sniedzējs būs sertificēts speciālists vai studējošais, tomēr mēs aicinām nebaidīties un ļaut sevi pierādīt jaunajiem speciālistiem. 

Piesakoties uz vizīti pie mūsu studentiem, jūs ne tikai saņemsiet pakalpojumu par krietni zemāku samaksu, bet arī sniegsiet iespēju jaunajiem profesionāļiem mācīties un pierādīt sevi. Kā jau iepriekš minējām, ikviens studējošais strādā stingrā sertificēta speciālista uzraudzībā, kas rūpīgi vēro katru studenta veikto darbību, lai nodrošinātu, ka pakalpojuma kvalitāte atbilst iestādes noteiktajām prasībām. 

Ārstniecības iestādes sniegtie pakalpojumi 

Ja vēlaties sevi palutināt ar skaistumkopšanas procedūrām, mūsu kosmetoloģijas kabinetā strādā pieredzējusi kosmētiķe Anastasija Goldenberga, kura piedāvā sejas kopšanas elektroprocedūras, mikroadatu un klasisko mezoterapiju, biorevitalizāciju un citas klientu pieprasītas procedūras. 

Masāžas kabinetā sertificēta masiere Natāliia Muzhylovska izmanto dažādas masāžas tehnikas, lai mazinātu muskuļu spriedzi un sāpes, uzlabojot klientu dzīves kvalitāti. Papildus klasiskajai masāžai tiek veiktas arī limfodrenāžas un medus masāžas, kas palīdzēs uzlabot vielmaiņu, kā arī atjaunos muskuļu tonusu un ādas tvirtumu. 

Savukārt podologa kabinetā tiek sniegtas konsultācijas un veikta pēdu ārstnieciskā aprūpe, risinot tādas problēmas kā varžacis, kārpas un ieauguši nagi. Speciālisti ieteiks, kā pareizi kopt pēdas un novērst iespējamos sarežģījumus, lai jūsu pēdas šajā vasarā būtu koptas un skaistas.

 

Kādēļ izvēlēties studentu sniegtos pakalpojumus? 

Izvēloties studentu sniegtos pakalpojumus, jūs atbalstāt viņu mācību procesu, ļaujot praktiski izmantot teorētiskās zināšanas. Studenti veic pakalpojumus sertificēta speciālista uzraudzībā, kas nodrošina drošību un kvalitāti, vienlaikus sniedzot studentiem nepieciešamo prakses pieredzi. Šāda veida pakalpojumi ir finansiāli pievilcīgāki, jo to cenas ir zemākas nekā kvalificētiem profesionāļiem, padarot šos pakalpojumus pieejamākus plašākam klientu lokam. Izvēloties studentu sniegtos pakalpojumus, jūs ne tikai ietaupāt naudu, bet arī veicināt jauno speciālistu profesionālo izaugsmi, kas nesīs lielu ieguldījumu sabiedrības veselības attīstībā. 

Ienāciet mūsu mājaslapā un uzziniet vairāk par Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas Ārstniecības iestādes sniegtajiem pakalpojumiem, un iepazīstieties ar cenrādi.

Gaidīsim jūs ciemos Bulduros, Vidus prospektā 36! 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)