Vietējās ziņas

 • Ko iegūsiet, veicot kredītu apvienošana

  Piedāvājumus veikt kredītu apvienošanu šobrīd dažādās mediju vidēs dzirdam diezgan bieži. Kāds šīm reklāmām nepievērš uzmanību, cits ieklausās, bet aizmirst, vēl kāds aizdomājas – varbūt tiešām tas ir īstais risinājums priekš manis, lai sakārtotu finanšu situāciju? 

 • Aknu veselība – kāpēc ir svarīgi par to rūpēties?

  Foto: Shutterstock.com

  Aukstais ziemas laiks sev līdzi atnes patīkamus ziemas hobijus, pasākumus un dažādas aktivitātes sniegā. Šis laiks ir ļoti patīkams, bet tas var būt izaicinājums jūsu veselībai. Šajā laikā ir ļoti svarīgi pievērst uzmanību dažādiem ķermeņa orgāniem un saudzēt tos. Aknu veselība ir viena no svarīgākajām lietām, kam ziemā papildus pievērst uzmanību. Lasiet šo rakstu un uzziniet, kāpēc ir svarīgi rūpēties par savām aknām un cik nopietni to slimības var ietekmēt citus orgānus. 

 • Netradicionāla vieta, kur atzīmēt Valentīndienu – sporta bārs

  Valentīndiena jau pavisam drīz būs klāt, tādēļ jau savlaicīgi vērts padomāt par to, kā šo dienu īpaši atzīmēt kopā ar savu otro pusīti. Klasisku vērtību piekritēji, visticamāk, dos priekšroku romantiskai divvientulībai mājās, romantiskām vakariņām restorānā vai ceļojumam uz kādu īpašu vietu. Taču, kurš teicis, ka šie ir vienīgie veidi, kā pavadīt Valentīndienu? Izmantojot mazliet fantāzijas, ir iespējams rast dažādus netradicionālus risinājumus kopīgai laika pavadīšanai ar savu partneri. Un viens no tādiem variantiem ir sporta bārs. 

 • Ātrie kredīti līdz 12 mēnešiem – kas par tiem jāzina?

  21. gadsimtā tendences mainās un attīstās ik dienu, un tas attiecināms arī uz kredītu sektoru. Nereti internetā pieejamā informācija liecina, ka tieši ātrie kredīti līdz 12 mēnešiem un diviem gadiem ir vieni no biežāk lietotajiem kredītu veidiem, bet kā īsti ir? Vai tiešām tie ir populārākie kredīti, ko der atcerēties par kredītiem uz gadu un kā īstā kredītdevēja izvēlē var palīdzēt Netcredit.lv? Turpini lasīt un uzzini raksta turpinājumā!

 • Ko darīt, ja sabojājusies sadzīves tehnika vai nepieciešama jauna?

  Foto: Shutterstock.com

  Neviens savu dzīvi vairs nespēj iedomāties bez sadzīves tehnikas. Ikkatru ikdienas darbību palīdz paveikt kāda noderīga ierīce – kafiju uzvāra kafijas automāts, grīdu palīdz kopt putekļsūcējs, mikroklimatu mājās palīdz nodrošināt rekuperators vai gaisa kondicionētājs, savukārt drēbes un traukus jau sen vairs neviens nemazgā ar rokām. Diemžēl šīs lieliskās ierīces nekalpo mūžīgi. Pēc darbīga mūža tās nereti prasa papildu uzmanību un rūpēs, kā arī – finanšu ieguldījumus. Kā rīkoties, ja jāmaina sadzīves tehnika? Lasiet speciālistu viedokli tālāk!

 • Kādos gadījumos Tev var noderēt ātrie kredīti ar sliktu kredītvēsturi?

  Dzīves notikumus paredzēt nav iespējams, tieši tādēļ reizēm var atgadīties situācijas, kuru atrisināšanai nepieciešama nauda, kas konkrētajā brīdī nav pieejama. 

 • Padomi, kas noderēs, ja plānojat apmeklēt SPA

  Visticamāk, šobrīd nav tas mirklis, kad apmeklētāji gāž apkārt SPA centrus, jo laika apstākļi piedāvā Vidusjūrai raksturīgu tveici, ļaujot izbaudīt kūrorta sajūtu arī savā privātmājas dārzā un jebkurā pludmalē. 

 • Reklāma un sludinājumi Gulbenē – kur meklēt? 

  Publicitātes foto

  Kur pašlaik atrodama reklāma Gulbenē? Jā, tieši tā, uz šo jautājumu grūti atbildēt uzreiz. Taču pavisam drīz ikviens Gulbenes iedzīvotājs atbildēs – dalder.lv. 

 • Autokrēsliņi un to izvēle: noderīga informācija vecākiem

  Publicitātes foto

  Gatavojoties mazuļa ienākšanai ģimenē, viens no svarīgākajiem pirkumiem, no kura nekādi nevar un nedrīkst izvairīties, ir autokrēsliņš, jo bērns automašīnā drīkst atrasties tikai autokrēsliņā. Tas nozīmē, ka jau mājupceļā no dzemdību iestādes, krēsliņš būs nepieciešams. Kādu autokresliņu izvēlēties? Kādiem parametriem jāpievērš uzmanība? Kā krēsliņu pareizi lietot? Šie un vēl daudzi citi jautājumi aktuāli vecākiem, kuri gatavojas šim svarīgajam pirkumam un pēta plašo piedāvājumu. Ar noderīgu informāciju dalās "Chicco", kurš ražo un izplata vienus no industrijā augsti novērtētiem autokrēsliņiem. 

 • Pannas – virtuvē neaizstājams rīks

  Foto: 1a.lv

  Cepta ola, sautējums, ķiploku grauzdiņi un pankūkas. Kas visiem ēdieniem ir kopīgs? Pirmkārt, tie ir ļoti gardi, otrkārt – izcili vienkārši pagatavojami, ja ir panna! Panna virtuvē ir nepieciešama gan gatavošanas profāniem, gan adeptiem. Lasi tālāk un noskaidro, kādai jābūt Tavai jaunajai pannai un cik plašs ir pannu klāsts!