Vietējās ziņas

 • 5 iemesli, kāpēc katram vajadzīgs savs zobārsts

  Tāpat, kā mums katram ir savs ģimenes ārsts, nepieciešami arī citi profesionāli savas jomas speciālisti, kuriem uzticamies un kurus izvēlamies par savas veselības sargiem. Viens no šādiem speciālistiem ir zobārsts. Savs zobārsts ir izvēle, kas sniedz daudz priekšrocību, ieguvumu un būtiskākais – sirdsmieru. 

 • Ārējās aizsargžalūzijas – komforts bez kondicioniera

  Ārējas aizsargžalūzijas ir ērts un ekonomiski izdevīgs risinājums, kā aizstāt kondicionieri telpās. Kondicionieris var atstāt negatīvu ietekmi uz veselību, tas ir jāapkopj, tas patērē elektrību, līdz ar to ir pastāvīgas izmaksas. Ārējās aizsargžalūzijas ir jāuzstāda tikai vienu reizi, pēc tam tās neprasa nekādus finansiālos ieguldījumus.

 • Dabasgāze – konkurētspējīgs energoresurss uzņēmumiem

  Jau vairākus gadus patērētāji Latvijā var izmantot brīvā energoresursu tirgus priekšrocības, tajā skaitā arī dabasgāzes piegādātāju piedāvājumus, kas ļauj piemeklēt tieši savam uzņēmumam piemērotāko pakalpojumu. Lai gan dabasgāzes cenas kļūst arvien konkurētspējīgākas un netrūkst izdevīgu pakalpojuma piedāvājumu, daudzi uzņēmumi vēl nav apsvēruši dabasgāzi kā potenciālo energoresursu savā uzņēmumā, vai arī turpina izmantot vēsturisko dabasgāzes piegādātāju, nemaz neizvērtējot brīvā tirgus piedāvātās iespējas. 

 • Populārā spēle "Monopols" – vai arī jūsu mājās to spēlē?

  Pēdējās nedēļās ģimenes daudz vairāk laika pavada savās mājās un visi kopā, tāpēc tiek meklēti dažādi izklaides veidi. Galda spēles šajā laikā noteikti ir cilātas daudz biežāk nekā citreiz. Tāpēc ir īstais brīdis atgādināt par vienu no populārākajām galda spēlēm visā pasaulē. Tā ir galda spēle "Monopols". Vai arī jūsu mājā ir šī spēle un mēdzat to spēlēt ģimenes lokā?

 • Dāvana sievietei – Nela Gems rotas

  Īpaši skaistas rotaslietas ir latviešu zīmola Nela Gems darinājumi ar mirdzošajiem Swarovski kristāliem.

 • Vai zini, ka kontaktlēcas var nopirkt arī internetā? Ieskaties Lensor.eu

  Tie, kuriem ikdienā jānēsā redzes korekcijas līdzekļi, ir diezgan bieži viesi optikas salonos, jo ik pa laikam nepieciešams nomainīt korekcijas līdzekļus, veikt acu pārbaudes, arī iegādāties kādus aksesuārus un palīglīdzekļus, kas vajadzīgi ikdienā. Kontaktlēcu lietotājiem ceļš uz optikas saloniem noteikti jāmēro daudz biežāk. Ja optiskās brilles vidēji maina reizi pāris gados, tad kontaktlēcas reizi mēnesī vai pat biežāk, ja izvēlas vienas dienas vai divu nedēļu lēcas. 

 • Kāpēc bērniem patīk Slimy jeb staipīgās gļotas?

  Pieaugušie bieži vien neizprot bērnu aizraušanos ar kādu konkrētu rotaļlietu, jo viņi nespēj paskatīties uz to ar bērna acīm un nesaredz tajā neko īpašu. Viena no šādām rotaļlietām, ja tā to var saukt, kuras eksistenci un popularitāti pieaugušie neizprot, ir staipīgās gļotas jeb Slimy, ko sarunvalodā dēvē vienkārši par "slaimu". Kas ir šie gļotu pikuči un kāpēc bērni pēc tiem ir kā traki?

 • Tuvojas Ziemassvētki! Idejas dāvanām, kas patiks, nevis krās putekļus

  Tuvojoties Ziemassvētkiem, ik gadu darāmo darbu sarakstā ir gandrīz vieni un tie paši uzdevumi. Protams, ka viens no svarīgākajiem uzdevumiem šajā sarakstā ir dāvanu sagāde saviem mīļajiem – ģimenei un draugiem. 

 • Ko iegūsiet, veicot kredītu apvienošana

  Piedāvājumus veikt kredītu apvienošanu šobrīd dažādās mediju vidēs dzirdam diezgan bieži. Kāds šīm reklāmām nepievērš uzmanību, cits ieklausās, bet aizmirst, vēl kāds aizdomājas – varbūt tiešām tas ir īstais risinājums priekš manis, lai sakārtotu finanšu situāciju? 

 • Aknu veselība – kāpēc ir svarīgi par to rūpēties?

  Foto: Shutterstock.com

  Aukstais ziemas laiks sev līdzi atnes patīkamus ziemas hobijus, pasākumus un dažādas aktivitātes sniegā. Šis laiks ir ļoti patīkams, bet tas var būt izaicinājums jūsu veselībai. Šajā laikā ir ļoti svarīgi pievērst uzmanību dažādiem ķermeņa orgāniem un saudzēt tos. Aknu veselība ir viena no svarīgākajām lietām, kam ziemā papildus pievērst uzmanību. Lasiet šo rakstu un uzziniet, kāpēc ir svarīgi rūpēties par savām aknām un cik nopietni to slimības var ietekmēt citus orgānus.