Kas ir SMS kredīts?

Mūsdienās iekrāt lieku naudu ir grūti. Tāpēc īpaši nepatīkamas ir situācijas, kad piemeklējušas ķibeles – salūzusi sadzīves tehnika vai automašīna. Šīs problēmas var atrisināt arī nedēļas nogalē. Viens zvans autoservisa mehāniķim, un viens SMS ātro kredītu izsniedzējam. Latvijas teritorijā darbojas dažādi ātrie kreditētāji. Kā izvēlēties īsto? Mājaslapa Comparo.lv piedāvā izvērtēt kredītiestāžu profilu – sākot ar aizdevumā pieejamo naudas summu, gada likmi un arī licenci. 

Lai noformētu ātro kredītu, būs vajadzīgs dators ar interneta pieslēgumu, mobilais telefons, e-pasta adrese un konts kādā no Latvijas teritorijā esošajām bankām. Kredītiestādes mājaslapā būs jāizveido savs lietotāja profils. Sava bankas konta reģistrēšanas nolūkos uz kredītiestādes kontu būs jāpārskaita 0,01 eiro. Kad reģistrācija būs pabeigta un kredīta pieteikums noformēts, to izskatīs kredītiestādes speciālisti. Atbilde, vai kredīts ir piešķirts vai noraidīts, tiks atsūtīta SMS veidā. Nākamajā reizē kredītu varēs pieteikt, nosūtot SMS ar vajadzīgo naudas summu, plānoto atmaksas termiņu un savu lietotāja vārdu, tāpēc tas tiek dēvēts kā SMS kredīts.

Comparo.lv būs iespējams salīdzināt īstermiņa ātro kredītu izsniedzējus un arī ilgtermiņa patēriņa kredīta izsniedzējus. Īstermiņa ātrais kredīts tiek piešķirts ar atmaksas termiņu uz 30 dienām, bet patēriņa kredīts – ar atmaksas termiņu līdz 24 mēnešiem. Pārsvarā pirmais ātrais SMS kredīts tiek izsniegts bez komisijas maksas, tas nozīmē – pēc mēneša atmaksā to summu, cik bija izsniegta. Bez maksas pirmais kredīts neattiecas uz patēriņa kredītiem. 

SMS kredītu summas ir atšķirīgas – "Kredīts 365" kā maksimālo izsniedz tik EUR 300, Smscredit.lv –  EUR 425, bet, piemēram, Viasms.lv visus EUR 500. Jāņem vērā, ka pirmajā reizē aizņēmējam var nebūt pieejama maksimālā kredīta summa. Laikus atmaksājot pirmo saņemto kredītu, nākamajā reizē aizņēmējs var saņemt lielāku naudas summu. Comparo.lv iespējam apskatīt arī katras konkrētās kredītiestādes profilu, kurā ir detalizētāka informācija par pieejamiem aizdevumiem, kā arī atbildes uz jautājumiem – vai kredīts pieejams arī sliktas kredītvēstures gadījumā, vai iespējams kredīta atmaksas termiņu pagarināt? 

Aizņemies atbildīgi! Comparo.lv pārredzami veidotā tabula palīdzēs izvērtēt Tev atbilstošāko aizdevēju. Ātrais SMS kredīts būs palīdzība negaidītu problēmu risināšanai, bet nevar kalpot par ikmēneša iztikas līdzekļu nodrošinātāju! 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)