Vietējās ziņas

 • Etnogrāfija, folklora un tradicionālā dziedāšana

  Publicitātes foto

  Tradicionālā kultūra ir Ziemeļlatgales nemateriālā mantojuma kodols. 

 • Kredīts palīdzēs realizēt idejas un vairāk

  Foto: Pixabay.com

  Īslaicīgas finansiālās problēmas nav nekas īpašs, jo tādas piedzīvot var nākties ikvienam, arī tiem, kam naudas ir pietiekami, tāpēc nedomā, ka tas ir kaut kas, no kā kaunēties, vienkārši padomā par to, ko Tu varētu paveikt, izmantojot ātro kredītu, tas būs Tavs dzinējs un motivētājs, lai beidzot saņemtos pieņemt lielāku risku, kas nestu arī lielākus augļus.

 • Ātrie kredīti internetā – kas jāzina, lai aizņemtos izdevīgi?

  Publicitātes foto

  Jo plašāks piedāvājums, jo grūtāk izvēlēties – šis apgalvojums ir spēkā arī finanšu nozarē. Ātrie kredīti internetā ļauj aizņemties gan pavisam mazas, gan nopietnas summas, tāpēc ikvienai situācijai var atrast īslaicīgu risinājumu. Lasot tālāk uzzini, ar ko sākt un kur saņemt aizdevumu.

 • Spēles bērniem patīkamai laika pavadīšanai

  Publicitātes foto

  Vasara ir aktīvs laiks kā pieaugušajiem, tā bērniem. Vecāku uzdevums ir parūpēties, lai bērni brīvajā laikā tiktu maksimāli nodarbināti ar savam vecumam atbilstošām spēlēm. Ja mājās esošo spēļu klāsts tuvojas izsīkumam, tad ir vērts to atjaunot ar jaunām un attīstošām rotaļlietām. Spēles bērniem atrodamas ne tikai veikalos, bet arī interneta iepirkšanās portālos.

 • DNB auto kredīts – izdevīgs veids, kā iegādāties auto, par kuru sapņo!

  Publicitātes foto

  Tavs auto vairāk laika pavada remontdarbnīcās nekā uz ceļa? Varbūt jau sen iztēlojies, kā nomaini savu veco un sēdi pie stūres jaunam auto? Esi tikko nolicis tiesības un vēlies iegādāties savu pirmo automašīnu? DNB auto kredīts ļaus Tev piepildīt ilgi lolotās cerības un iegādāties auto, par kuru sapņo! 

 • Izvēlies kvalitatīvas dārza mēbeles un padari piemājas dārzu mājīgāku!1

  Publicitātes foto

  Daba atjauno spēkus un līdzsvaro garu, tāpēc atpūta piemājas dārzā vai vasarnīcā ir viens no iecienītākajiem brīvā laika pavadīšanas veidiem vasarā. Taču, lai šāda atpūta būtu komfortabla, dārzs ir jāaprīko ar mēbelēm. Pāris krēsli, neliels galdiņš un šūpoles padarīs pat izmēros nelielu dārzu par lielisku izklaides un atpūtas vietu, kur baudīt atspirdzinošus dzērienus, lasīt grāmatas un spēlēties ar bērniem. Parasti dārza mēbeles tiek ražotas no dabiskiem materiāliem, bet piedāvājumā var atrast arī ekonomiskākus modeļus no plastika un alumīnija.

 • Kredīti internetā – iespēja pieteikties aizdevumam attālināti

  Publicitātes foto

  Daudzi cilvēki ir pieraduši pēc aizdevumiem doties un banku, taču mūsdienās pastāv vēl viena iespēja – kredīti internetā. Bankas lielākoties aizdod lielas naudas summas, bet nereti papildu nauda vajadzīga nelielos apjomos. Tieši šādās situācijās palīdzēs kredīti internetā, kas visbiežāk tiek piešķirti nelielās summās uz īsu atmaksas periodu.

 • Kam var palīdzēt īstermiņa kredīti?

  Foto: Pixabay.com

  Ikviens cilvēks samēro tēriņus ar ienākumiem, bet diemžēl ne visu dzīvē var paredzēt. Pēkšņa vajadzība pēc naudas var rasties arī tad, kad bankas kontā nav liekas summas. Ko darīt, ja steidzami nepieciešams apmaksāt rēķinus, izsaukt santehniķi vai iegādāties medikamentus? Ja negribas lūgt naudu draugiem, var pieteikties aizdevumam. Ātrie kredīti ir radīti, lai cilvēki varētu segt neatliekamus ikdienas maksājumus, nevēršoties bankā. Šādi aizdevumi ir pieejami bez galvojuma, ķīlas un izziņas no darbavietas. 

 • Kāzu ielūgumi – jūsu kāzu vizītkarte 

  Publicitātes foto

  Viesu iespaids par kāzām rodas jau ilgi pirms paša pasākuma – kāzu ielūgumi ir tie, kas pirmie paziņo par plānoto notikumu, taču tie ne tikai nodod informāciju, bet arī atspoguļo gaidāmo atmosfēru, formalitāti un iespējamo tematiku.

 • Vai aizdevums ir labākais risinājums?

  Foto: Pixabay.com

  Ja pietrūkst naudas nopietniem un neatliekamiem maksājumiem, ātrie kredīti var būt noderīgi, taču pirms pieteikšanās konkrētā situācija ir jāizvērtē. Aizdevums nozīmē papildu tēriņus nākotnē, tāpēc nebūtu prātīgi aizņemties naudu, lai iegādātos preces, bez kurām var iztikt – dāvanas, ceļojuma biļetes, luksusa preces. Savukārt īres vai mācību maksa, rēķins no ārsta, sadzīves tehnikas remonts prasa patiešām neatliekamu samaksu. Tādos gadījumos var apdomāt iespēju izmantot ātro kredītu pakalpojumus.