Vietējās ziņas

 • "Jā" un "nē" kāzu kleitas izvēlē

  Foto: Ligavam.lv

  Divu cilvēku mīlestība ir viens no skaistākajiem brīnumiem, kas pastāv un liecina par dzīves patieso burvību. Kāzas, kad mīlnieki nobriest ģimenes dzīves veidošanai, ir mirklis, kur ikkatra sīkākā detaļa ir būtiska. Ja arī Jūsu svinību plānošanas to-do sarakstā ir piemērotākās kāzu kleitas atrašana, sekojiet šiem padomiem!

 • Interneta veikals Tava mīluļa vajadzībām

  Publicitātes foto

  Lai Tavs mājas mīlulis būtu jautrs un vesels, nepieciešama gan pareizi piemeklēta barība, gan dažādas rotaļlietas un aprūpes piederumi. Neuztraucies, ja mājas tuvumā nav liela zoopreču veikala – visu vajadzīgo mājdzīvniekiem vari pasūtīt tiešsaistē, tikai pāris minūšu laikā. Interneta veikals 1a.lv ir īstā vieta, kur iegādāties gan ikdienā nepieciešamas zoopreces, gan dāvanas savam mīlulim. Iepazīsties ar preču klāstu un pasūti nepieciešamo 24 stundas diennaktī!

 • Aktuāla pārtikas drošība uzņēmumā? Ieskaties un uzzini, kā to uzlabot!

  Foto: Pixabay.com / Mogens Petersen

  Pārtikas ražotnēs, restorānos un kafejnīcās strādājošajiem uzmanība jāpievērš ne tikai produktu kvalitātei, bet arī dažādu drošības pasākumu ievērošanai – darbiem jānorit saskaņā ar likumā noteiktām pārtikas drošības un higiēnas normām.

 • Bāra krēslu noma – iemesls labai ballītei!

  Publicitātes foto

  Ziemas sezona ir laiks pasākumiem telpās – balles garās kleitās un smokingos, tematiskās ballītes, prezentācijas, izstādes, konferences un daudzi citi saturiski un skaisti notikumi. Šo pasākumu klasisks aprīkojums ir banketa galdi un krēsli, taču dažkārt nepieciešams specifiskāks inventārs – bāra krēsli. 

 • Vai zini, kas ir kredīts pensionāriem?

  Publicitātes foto

  Arvien vairāk senioru ikdienā izmanto datoru un internetu, lai būtu informēti par dažādiem tiešsaistē pieejamiem pakalpojumiem. Mūsdienās internetā var ne tikai meklēt informāciju, bet arī aizņemties naudu steidzamiem tēriņiem. Dažas kredītkompānijas piedāvā ātros kredītus internetā cilvēkiem vecumā līdz 70 vai pat 75 gadiem. Kredīts pensionāriem ir pieejams bez ķīlas un galvojuma, taču pirms pieteikšanās rūpīgi jāapdomā aizdevuma plusi un mīnusi.

 • Ātrais kredīts paredz atbildīgu aizņemšanos

  Publicitātes foto

  Nebanku aizdevums jeb ātrais kredīts sniedz iespēju saņemt īstermiņa naudas aizdevumus tiem, kuriem ir atbilstoša maksātspēja un pārliecība, ka varēs to atmaksāt līgumā noteiktajā laikā. Ātrais kredīts ir noderīgs situācijās, kad nepieciešami papildu finanšu līdzekļi neparedzētiem tēriņiem, piemēram, automašīnas remontam vai ārsta apmeklējumam.

 • WEB dizains – kreatīva un tehniska nodarbošanās

  Publicitātes foto

  Ja esi apveltīts ar tehnisko domāšanu, taču vēlies izpausties radoši – WEB dizains ir Tev piemērota nozare. Pateicoties moderno tehnoloģiju attīstībai, WEB dizainu iespējams apgūt arī tālmācībā.

 • Ātrais aizdevums no 20 gadiem patstāvīgas dzīves uzsākšanai

  Publicitātes foto

  Patstāvīgas dzīves uzsākšana bez vecākiem ir liels un saviļņojošs notikums. Daudziem nākas pārvākties no dzimtās pilsētas uz vietu, kur atrodas izvēlētā augstākās izglītības iestāde. Turklāt ne visi izvēlas dzīvot kopmītnēs, jo daļa studentu meklē sev atsevišķu mitekli. Dzīvokļa īre, komunālie maksājumi, ikdienas tēriņi – tam visam nepieciešama noteikta naudas summa. Tāpēc sagādāt visu nepieciešamo patstāvīgas dzīves uzsākšanai var palīdzēt ātrais aizdevums, kas ir pieejams no 20 gadu vecuma.

 • Ko nozīmē ātrais kredīts un kāda ir tā nozīme?

  Foto: Pixabay.com

  Tas ir īpašs kredīta veids, kas ļauj klientiem saņemt summu, kas nav lielāka par pāris simtiem eiro uz aptuveni 30 dienām, jo ir daudzi, kuriem vienkārši nepatīk ilgas saistības. Ātrais aizdevums ļaus Tev domāt tikai par sevi un savu atpūtu, garantējot, ka naudas atmaksa būs iespējama pēc atgriešanās mājās, proti, visu atvaļinājuma laiku varēsi vienkārši baudīt laiku un tērēt naudu pēc sirds patikas.

 • Tīra Māja. Komforts. Veselība

  Foto: Pixabay.com

  Uzkopšanas darbos tiek izmantota mūsdienīga tehnika un augstas kvalitātes tīrīšanas līdzekļi.