SIA "FF International Movers" – personīgo mantu pakošana un transportēšana, iepakošanas materiālu tirdzniecība un noma.

FF International Movers
FF International Movers

Profesionāla un kvalitatīva mantu pakošana ir viens no galvenajiem priekšnosacījumiem tam, lai mantas no punkta A līdz punktam B nonāktu veselas un bez bojājumiem.

Kā veiksmīgi iepakot personīgās mantas?

Iespējams, domās, jūs jau izbaudāt savu jauno dzīvesvietu, tomēr realitāte – priekšā ir ilgs, sarežģīts un nogurdinošs pārvākšanās process. Tik tiešām, personīgo mantu pakošana un pārvešana ir visai smags darbs, kas prasa nopietnu plānošanu, izpēti un sagatavošanos. Savukārt, no tā cik droši un pārdomāti pārvietojamās mantas tiek iepakotas, ir atkarīga to izpakošana galamērķī.  

Profesionāla un kvalitatīva mantu pakošana ir viens no galvenajiem priekšnosacījumiem tam, lai mantas no punkta A līdz punktam B nonāktu veselas un bez bojājumiem. Pārvietošanās serviss SIA "FF International Movers" jau daudzus gadu desmitus strādā personīgo mantu pakošanas un pārcelšanās jomā un kā pirmo soli, iesaka pēc iespējas atbrīvoties no visa liekā, kā arī savlaicīgi sākt šķirot mantas – vispirms ir vērts iepakot grāmatas, sadzīves tehniku, sezonas apģērbu, traukus un citus priekšmetus, kuri netiek izmantoti ikdienā. Pašās beigās tiek iepakoti pirmās nepieciešamības priekšmeti. Uz iepakojuma parasti norāda tā saturu – šāds uzraksts vai uzlīme ļoti noder izpakošanas posmā.
Visbeidzot, ne visām mantām der viena tipa iepakojums. Apģērbam, segām, spilveniem izmanto vakuuma maisus, jo tie palīdz ietaupīt vietu. Trauslo un smalko priekšmetu pārvietošanai izmanto burbuļplēvi, savukārt, liela izmēra mantas (mēbeles) no bojājumiem pārcelšanās laikā pasargā plēve.
Vairāk par personīgo mantu iepakošanu: http://www.ffinternationalmovers.lv/pakalpojumi/pakosanas-pakalpojumi/

Droši un kvalitatīvi pakojamie materiāli

 


SIA “FF International Movers” piedāvā profesionāla, kvalitatīva, daudzveidīga un tieši pārcelšanās procesam paredzēta iepakošanas materiāla tirdzniecību un nomu. Mums ir viss nepieciešamais kvalitatīvai mantu sapakošanai un sagatavošanai pārvešanai/glabāšanai:
-    Visu izmēru kartona kastes (vīnam, grāmatām, apģērbam, sadzīves tehnikai un citiem priekšmetiem);
-    drēbju Wardrobe tipa kastes (drēbēm, kuras nebūtu vēlams locīt);
-    kartona stūri un loksnes;
-    papīrburbuļplēve, parastā burbuļplēve, "streč" plēves;
-    līmlentas;
-    ietinamais papīrs;
-    speciālas parcelšanās segas un cits iepakošanas materiāls.
Vairāk par iepakošanas materiāliem: http://www.ffinternationalmovers.lv/pakalpojumi/pakojama-materiala-tirdznieciba-un-noma/


Pārcelšanās pakalpojumi

 


Kad esat veikuši personīgo mantu revīziju un šķirošanu, ir īstais laiks ķerties klāt to iepakošanai. Jums ir iespēja sapakot jau daļu mantu pašiem, tomēr mēs iesakām atstāt smagākos un laikietilpīgākos darbus mūsu speciālistiem. SIA “FF International Movers” ir savas jomas eksperts, kas zina, kā pareizi un kvalitatīvi veikt mantu pakošanu tā, lai pārvadāšana būtu droša. Mūsu speciālisti sniegs jums bezmaksas konsultācijas, kas saistītas ar mantu pakošanu un pārbraukšanu, kā arī nodrošinās augstākās kvalitātes pārcelšanās servisu neatkarīgi no mantu kopējā svara, apjoma un vietas, uz kurieni jūs pārceļaties.
Vairāk par pārcelšanās servisu: http://www.ffinternationalmovers.lv/pakalpojumi/mantu-parvesanas-pakalpojumi/

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu