SIA "AirCenter Latvia" – industriālie kompresori, kompresoru serviss, skrūves kompresori

Reti kura industriālā joma ir iedomājama bez tādām iekārtām kā industriālie kompresori – speciāla aprīkojuma gaisa saspiešanai un pārvietošanai ar plašu pielietojumu visdažādākajās rūpniecības sfērās. Industriālie kompresori ir neaizvietojamas tehnoloģijas tādās jomās kā metalapstrāde, kokapstrāde, pārtikas rūpniecība, medicīna un daudzās citās. 

Industriālie kompresori

Reti kura industriālā joma ir iedomājama bez tādām iekārtām kā industriālie kompresori – speciāla aprīkojuma gaisa saspiešanai un pārvietošanai ar plašu pielietojumu visdažādākajās rūpniecības sfērās. Industriālie kompresori ir neaizvietojamas tehnoloģijas tādās jomās kā metalapstrāde, kokapstrāde, pārtikas rūpniecība, medicīna un daudzās citās. Tos var izmantot jebkuros laikapstākļos un tie ilgstoši saglabā augstu darbības efektivitāti.

Mūsdienās industriālie kompresori izceļas ar bagātu modeļu daudzveidību, tomēr, izvēloties šādu iekārtu pielietošanai rūpniecībā, ieteicams vadīties nevis pēc modeļa, bet gan pēc kompresora veida, izejot no apstākļiem, kādos šī iekārta tiks izmantota. Svarīgi faktori, kam jāpievērš uzmanība, iegādājoties kompresoru, ir to lietošanas rentabilitāte un veiktspēja.

Lai industriālie kompresori sniegtu maksimāli augstu efektivitāti, tos ieteicams iegādāties no uzticamiem ražotājiem vai tirgotājiem, kas var nodrošināt augstas kvalitātes apkalpošanu. Viens no tādiem ir SIA "AirCenter Latvia", kas saspiestā gaisa iekārtu jomā darbojas jau vairāk nekā 12 gadus un ir oficiālais "Gardner Denver", pasaules līdera kompresoru ražošanā, pārstāvis Baltijas valstīs. Uzņēmuma piedāvājumā ir dažāda veida eļļas un bezeļļas industriālie kompresori – spirāļveida, rotorveida, vītņu/skrūves un virzuļa kompresori, standarta kompresori un ar mainīgu ražīgumu. Tirdzniecībā  pieejamas arī kompresoru pārvaldības un izsekošanas sistēmas, kā arī patēriņa mērītāji energoefektivitātes paaugstināšanai. SIA "AirCenter Latvia" veic operatīvu iekārtu piegādi ar rūpnīcas garantiju līdz 10 gadiem, garantijas un pēc garantijas remontu un apkalpošanu, kā arī nepieciešamības gadījumā nodrošina oriģinālas rezerves daļas vai to alternatīvas.

Lasiet vairāk: www.gaisakompresori.eu

Kompresoru serviss

Jebkura, pat kvalitatīvākā un izturīgākā iekārta, laika gaitā nolietojas, arī gaisa kompresori nav izņēmums. Tāpēc svarīgi jau tā iegādes brīdī pārliecināties, ka nepieciešamības gadījumā tiks nodrošināts uzticams kompresoru serviss, īpaši, ja no tā ir lielā mērā atkarīga ražotnes darba efektivitāte. Šī iemesla dēļ kompresoru serviss jāveic tikai un vienīgi sertificētiem speciālistiem, kas pārzina iekārtas uzbūves un ekspluatācijas īpatnības.

Kompresoru serviss, neatkarīgi no iekārtas modeļa un tehniskajām īpašībām, ietver veselu darbu kompleksu, kas ļauj pagarināt kompresora ekspluatācijas laiku, savlaicīgi diagnosticējot un novēršot bojājumus un iekārtas darbības traucējumus. Laikus veikta, iekārtu profilaktiskā apkope ļaus izvairīties no lielām remontdarbu izmaksām. Kompresoru serviss parasti ietver aprīkojuma galveno mezglu un citu svarīgu detaļu novērtēšanu un diagnostiku, kā arī nolietojušos, bojātu detaļu nomaiņu.

Latvijā profesionāls kompresoru serviss tiek piedāvāts uzņēmumā "AirCenter Latvia", kam ir vairāk nekā 12 gadu pieredze gaisa kompresoru un vakuuma iekārtu piegādē un apkalpošanā. SIA "AirCenter Latvia" darbojas kā oficiālais pasaulē atzīta kompresoru ražotāja "Gardner Denver" pārstāvis Latvijā. Uzņēmuma ilggadējā sadarbība ar ražotāju un speciālistu uzkrātās zināšanas un pieredze darbā ar kompresoriem ļauj ātri un kvalitatīvi novērst jebkura sarežģītības līmeņa problēmas visa veida gaisa kompresoru (vītņu /skrūves, virzuļu, spirālveida, rotorveida) darbībā un sniegt klientiem profesionālas konsultācijas par jebkura ražotāja kompresoru ekspluatāciju, tādējādi kļūstot par uzticamu sadarbības partneri, uz kuru vienmēr var paļauties.

Lasiet vairāk: www.gaisakompresori.eu

Skrūves kompresori

Skrūves kompresori, pateicoties virknei būtisku priekšrocību, ir pieprasīti daudzās ražošanas jomās. Tiem raksturīga augsta ražotā gaisa kvalitāte, lieliska veiktspēja, efektivitāte un izturība, samazināts trokšņu un vibrācijas līmenis, ilgmūžība, kompakti izmēri un neliels svars, kā arī spēja regulēt ražīgumu plašā diapazonā. Kompakto izmēru un vienkāršās apkopes dēļ skrūves kompresori ir īpaši augstā vērtē nelielās ražotnēs, kurās nav centralizētas saspiestā gaisa padeves sistēmas un kur šādas iekārtas tiek izmantotas neregulāri. Turklāt skrūves kompresoriem ir zems eļļas patēriņš un līdz ar to arī zemas ekspluatācijas izmaksas, kas padara tos par ļoti ekonomisku risinājumu.

Skrūves kompresoru darbības princips balstās uz mehānismu, kas saspiež gaisu, pateicoties diviem pretējā virzienā rotējošiem un savā starpā savienotiem rotoriem, kas nostiprināti speciālā metāla korpusā – skrūvveida blokā. Rotoru savienojumu nodrošina to korpusā iestrādāti elementi – tapas un starpas. Starp tām atrodas plāna eļļas plēvīte, kas piedalās gaisa transportēšanā un novērš abu elementu savstarpējo berzi, kā arī dzesē kompresoru tā darbības laikā. Pateicoties konstruktīvajām īpatnībām un berzes neesamībai, iekārtai raksturīga ļoti lēna nolietošanās, un līdz ar to pat pie biežas izmantošanas skrūves kompresori kalpo ilgus gadus, neradot nepieciešamību pēc remontdarbiem un biežām tehniskām apkopēm.

Augstas kvalitātes eļļas skrūves kompresori ar mainīgu darba ražīgumu no tādiem pasaulē atpazīstamiem zīmoliem kā "Renner Kompressoren" un "Gardner Denver" pieejami SIA "AirCenter Latvia", kas jau ilgus gadus darbojas kompresoru tirdzniecībā un apkalpošanā. Uzņēmums ikvienam klientam nodrošina profesionālas konsultācijas un ieteikumus kompresora izvēlē, kā arī augsta līmeņa servisu un apkopi.

Lasiet vairāk: www.gaisakompresori.eu