Banner 980x90

Sapnis par savu grāmatu ir piepildāms!

Nav svarīgi, vai esat profesionāls rakstnieks vai iesācējs – ir iespēja realizēt savu sapni un izdot savu grāmatu. Grāmatu izdošana tipogrāfijā Zelta Rudens Printig ir pieejama ikvienam!

Vai jums patīk rakstīt un ikdienā jūs pierakstāt svarīgākos notikumus, piedzīvojumus vai emocijas? Vai jums patīk dalīties ar savām pārdomām vai ceļojumu stāstiem sociālajos tīklos vai arī brīvajos brīžos jūs rakstāt stāstus vai dzeju? Ja jūsu atbilde uz kādu no šiem jautājumiem ir “jā”, tad varbūt jums ir jāapsver doma par savas grāmatas izdošanu tipogrāfijā Zelta Rudens Printig! Daudzi maldīgi domā, ka grāmatu izdošana ir ļoti dārgs process un tas ir pieejams tikai atzinību ieguvušiem autoriem, tomēr patiesībā ikviens no mums var izdot savu grāmatu, pat ja grāmatas izdošanas plāns ir to paturēt sev un nenodot lasīšanai plašākai publikai. Tipogrāfija Zelta Rudens Printig saviem klientiem piedāvā grāmatu izdošanas pakalpojumus, sākot no 1 eksemplāra līdz pat lielas tirāžas apjomiem, nodrošinot visus procesus – sākot no dizaina līdz gatavam iespieddarbam. 

 

Grāmatu izdošana no A līdz Z 

Kad jūs esat izlēmuši par savas personīgās grāmatas izdošanu, jums nav jāmeklē izdevējs, korektors vai vizuālā satura autors – par to visu parūpēsimies mēs, tipogrāfija Zelta Rudens Printig! Pat ja jūsu darbs ir uzrakstīts ar roku, arī tā nav problēma, jo mēs, tipogrāfija Zelta Rudens Printig, nodrošināsim darba pārrakstīšanu datorrakstā, nepieciešamo korekciju veikšanu tekstā, rediģēšanu, maketēšanu un bilžu apstrādi, kā arī nepieciešamības gadījumā noorganizēsim fotosesiju, lai iegūtu kvalitatīvas bildes jūsu grāmatai. Ja runājam par grāmatas dizainu – jūs varat izvēlēties grāmatas vāka dizainu un materiālu, fontu tipus un izkārtojumu. Svarīgi ir, lai dizains atbilstu grāmatas saturam un piešķirtu tam pievilcīgu izskatu. Tālāk sekos grāmatas druka mūsu tipogrāfijā Zelta Rudens Printig. Šajā posmā ir jāizvēlas pareizais papīrs, drukas tips un vāku veids. Atkarībā no tirāžas un budžeta var izvēlēties starp dažādiem drukas veidiem, piemēram, ofseta vai digitālo druku. Katram iespieddarbam mēs nodrošinām ISBN numuru, kas ir svarīgi, ja vēlaties savu grāmatu nodot tirgošanai. 

 

Zelta Rudens Printing – jūsu sabiedrotais sapņu īstenošanā! 

Mūsu tipogrāfija Zelta Rudens Printig specializējas mazu un vidēji lielu grāmatu tirāžu drukāšanā, tādēļ varam droši apgalvot, ka mēs būsim jūsu sadarbības partneris, ja jūs vēl tikai domājat par grāmatas izdošanu. Grāmatas izdošana sākas ar ideju, bet mūsu speciālisti palīdzēs jums šo ideju realizēt līdz gatavam produktam. Nesatraucieties, jo jums nav jāpārzina tipogrāfijas nozare – piesakieties uz konsultāciju pie mūsu speciālistiem, un mēs kopīgi pārrunāsim visas svarīgākās nianses, kas saistītas ar grāmatas izdošanu. Pēc konsultācijas jums būs zināms, kādi darbi jums vēl ir jāpaveic, lai īstenotu ideju par savu grāmatu, kā arī jūs būsiet informēti par grāmatas izdošanas izmaksām. Grāmatas pašizmaksa tipogrāfijā Zelta Rudens Printig ir atkarīga no daudziem faktoriem – grāmatas izmēra un lapu skaita, izmantotajiem materiāliem, apdares un, protams, tirāžas. Ja neesat pārliecināts par to, kāds būs piemērotākais tirāžas apmērs, iesākumā mēs varam izdrukāt mazāku grāmatu skaitu un pēc laika veikt atkārtotu drukāšanu. 

Izdot savu grāmatu ir lielisks veids, kā dalīties ar savām idejām un stāstiem. Nav svarīgi, vai esat profesionāls rakstnieks vai iesācējs, – grāmatu izdošana tipogrāfijā Zelta Rudens Printig ir pieejama ikvienam, kurš vēlas izteikt savas domas rakstiski. Tā ir iespēja realizēt savu sapni un iedvesmot citus ar savu vēstījumu. Grāmatas izdošana ir iespēja ne tikai dalīties ar saviem stāstiem, bet arī iegūt atzinību un atsauksmes, kas var būt nenovērtējams atbalsts jūsu turpmākajai radošajai darbībai, tādēļ mēs aicinām jūs nenoniecināt sava talanta nozīmīgumu un, ja jums ir sapnis par grāmatas izdošanu, – ļaujiet mums palīdzēt realizēt šo sapni! 

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)