Banner 980x90

Pilna cikla ūdens apgāde ar Wilo – risinājumi privātmājām

Katru gadu mēs aizvien vairāk saskaramies ar klimata pārmaiņu radītajiem izaicinājumiem. Tīra ūdens nodrošināšana kļūst par problēmu daudzās pasaules valstīs, tas ir saistīts ar strauju lauksaimniecības un rūpniecības attīstību, pasaules iedzīvotāju skaita pieaugumu un klimata izmaiņām, kas pēdējos gados noris daudz ātrāk, nekā zinātnieki to bija paredzējuši. Šī iemesla dēļ ir ļoti svarīgi domāt par ūdens apsaimniekošanu ne tikai pasaules vai valstiskā līmenī, bet arī katras mājsaimniecības ietvaros. 

Ūdens saglabāšana ir ikviena pasaules iedzīvotāja pienākums pret nākamajām paaudzēm, un viens no risinājumiem, kuru var ieviest ikviens no mums, ir ilgtspējīga ūdens apsaimniekošana savās mājās. 

Akas izveide – iespēja ietaupīt mājsaimniecības finanšu resursus

Privātmāju vai dvīņu māju īpašnieki, izveidojot savā teritorijā aku vai dziļurbumu, var kļūt neatkarīgi no pilsētas centrālās ūdens sistēmas un ietaupīt finansiālos līdzekļus, nemaksājot katru mēnesi par patērēto ūdeni, kas iegūts no centrālās ūdens sistēmas. Individuāla ūdens apgādes sistēma palielinās mājsaimniecības neatkarību, un iegūto ūdeni var izmantot gan kā tehnisko ūdeni, gan kā dzeramo ūdeni, ja tiek izmantots atbilstošs zemūdens motorsūknis. Wilo zemūdens motorsūkņus ir iespējams pielāgot ikviena klienta vēlmēm un vajadzībām. Sūkņa izvēlē ir jāņem vērā daudzi faktori – akas dziļums, ražīgums, nepieciešamais ūdens patēriņš un spiediens, attālums no akas līdz ūdens ņemšanas vietai un citi parametri. Tikai izvēloties pareizos materiālus un optimālo efektivitātes līmeni, ir iespējams samazināt elektroenerģijas daudzumu, kas tiek patērēts ūdens ieguvei. 

Dārza laistīšanai izmanto lietusūdeni!

Ilgtspējīgs risinājums ūdens resursu saglabāšanai ir lietusūdens savākšana, izmantojot to kā tehnisko ūdeni. Latvija atrodas mērenajā klimata joslā, pie mums nokrišņi nav reta parādība, tādēļ ikvienam privātmājas vai mazdārziņa īpašniekam ir iespēja savākt pietiekamu daudzumu lietusūdens, lai ar to pietiktu dārza un puķu dobju laistīšanai. Lietusūdeni var izmantot ne tikai dārza laistīšanai vai mašīnas mazgāšanai, bet arī kā tehnisko ūdeni tualetēs, ievērojami samazinot mājas ūdens patēriņu. Gudri izplānojot un uzstādot lietus savākšanas iekārtas, mājas īpašnieks ar lietusūdeni var aizstāt līdz pat 50% no ikdienas patērētā ūdens daudzuma. Jums nav jāsatraucas, ka savāktais lietusūdens būs jānēsā ar spaiņiem uz jums nepieciešamo vietu pagalmā vai mājā – lietusūdens izmantošanas sistēmas padod savākto ūdeni tieši uz jūsu vēlamajām ūdens ņemšanas vietām, padarot šo procesu ļoti ērtu un vienkāršu. Wilo sūkņi un sūkņu sistēmas komplekti nodrošinās ne tikai klusu lietusūdens savākšanu, bet arī vienmērīgu un klusu dārza laistīšanu. 

Šīs vasaras aktuālākais temats ir izmaksu samazināšana mājsaimniecībās, lai sagatavotos cenu kāpumam šajā rudenī. Izmanto iespēju ieekonomēt savas ģimenes finanšu resursus ar Wilo inovatīvajiem risinājumiem privātmāju ūdens apgādei!

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu