Netradicionāla vieta, kur atzīmēt Valentīndienu – sporta bārs

Valentīndiena jau pavisam drīz būs klāt, tādēļ jau savlaicīgi vērts padomāt par to, kā šo dienu īpaši atzīmēt kopā ar savu otro pusīti. Klasisku vērtību piekritēji, visticamāk, dos priekšroku romantiskai divvientulībai mājās, romantiskām vakariņām restorānā vai ceļojumam uz kādu īpašu vietu. Taču, kurš teicis, ka šie ir vienīgie veidi, kā pavadīt Valentīndienu? Izmantojot mazliet fantāzijas, ir iespējams rast dažādus netradicionālus risinājumus kopīgai laika pavadīšanai ar savu partneri. Un viens no tādiem variantiem ir sporta bārs. 

Jā, tieši tā. Tu izlasīji pareizi. Starp romantiskām pastaigām, vakariņām smalkā restorānā vai rožlapiņām klātu istabu kādā mazā viesnīciņā mēs piedāvājam ko pavisam atšķirīgu, netradicionālu un interesantu. 14. februāris ir diena, kad cilvēki svin mīlestību. Taču nav noteikti konkrēti veidi, kā to darīt. Turklāt, ja tā padomā, rožlapiņas, sarkanas rozes, baloni un citas līdzīgas lietas bieži vien ir tās, kas iepriecina sievietes. Bet kā tad ar kungiem? Vai viņi nav pelnījuši mazliet mīlestības, uzmanības un palutināšanas? Protams, ka ir!
 
Sporta bārā jūs abus sagaidīs draudzīga, aktīva un sportiska atmosfēra, taču tas nenozīmē, ka cilvēkiem, kuri nav sporta fani, šeit nebūs, ko darīt. Nebūt ne! Piemēram, Optibet sporta bārs saviem apmeklētājiem piedāvā lielisku atpūtu, neatkarīgi no tā, vai Tu šeit nāc, lai atpūstos no ikdienas, vai arī vēlies paskatīties savas mīļākās komandas spēli. 
 
Turklāt, lai atpūta sporta bārā būtu vēl patīkamāka, ikviens šeit var nobaudīt ne tikai klasiskās uzkodas, bet arī gardu pusdienu piedāvājumu un citas maltītes no ēdienkartes. Tas nozīmē, ka Optibet sporta bārā vari iegriezties ne tikai vakarā, bet arī dienas laikā, lai paēstu pusdienas. Atceries, ka reģistrētajiem Optibet klientiem pusdienu piedāvājums pieejams par vēl izdevīgāku cenu. Reģistrācija aizņems tikai dažas minūtes. 
 
Tāpat šajā sporta bārā ir pieejama plaša dažādu dzērienu izvēle gan tiem, kas iecienījuši ko pavisam vieglu, gan tiem, kas dod priekšroku kam stiprākam. Un, protams, plašā sortimentā ir arī dažādi bezalkoholiskie siltie un aukstie dzērieni. Neaizmirsti kādreiz ienākt Optibet, un nobaudīt bārmeņu gatavoto kafiju – tā būs viena no labākajām, kādu esi dzēris!
 
Pirms dodies uz Optibet sporta bāru Rīgā, Jelgavā vai Jūrmalā, iesakām vispirms piezvanīt un rezervēt galdiņu, lai nekas netraucētu jums baudīt vakaru. Atzīsties, arī Tev tagad rodas vēlme aiziet un pašam pārliecināties, cik lieliska atmosfēra valda šajā sporta bārā, vai ne? 
Savukārt tie, kas Valentīndienu pavadīs brīva puiša vai meitenes statusā, sporta bārs būs īstā vieta, kur sastapt jaunus draugus, domubiedrus un, iespējams, pat atrast savu otro pusīti. Jo nekad nevar zināt, uz kuru pusi tā Amora bulta aizlidos…