Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība piedāvā reģionā jaunu pakalpojumu

Publicitātes foto
Publicitātes foto

SIA "Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienībā" piedāvā reģionā jaunu pakalpojumu – individuālo veselības pārbaudes programmu "Express diagnostika/ārstēšana Latvijā", pilsētas informācijas portāku tīklu Pilseta24.lv informē SIA "Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienības" valdes priekšsēdētājs Marģers Zeitmanis.

Programmas ietvaros ir iespēja operatīvi noteikt vispārējo veselības stāvokli un sagatavot ārstēšanās plānu, lai savlaicīgi novērstu dažādas saslimšanas. Programma vērsta uz ārzemēs dzīvojošiem Latvijas iedzīvotājiem un medicīnas tūristiem, kas veselības aprūpes pakalpojumus vēlas saņemt Latvijā. 

Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienības valdes priekšsēdētājs Zeitmanis norāda: "Nav noslēpums, ka liela daļa mūsu tautiešu, kas dzīvo un strādā ārvalstīs, atbraucot uz Latviju izvēlas veikt šeit dažādas veselības pārbaudes un manipulācijas, piem., zobārsta apmeklējums, dažādi laboratoriskie un speciālistu izmeklējumi u.tml., kas ārvalstīs ir grūtāk pieejami vai salīdzinoši daudz dārgāki nekā Latvijā. Līdz ar to, domājot par mūsu ārzemēs dzīvojošajiem latviešiem un pacientiem, kuri ilgstoši nav vērsušies pie ārsta, ir aizņemti darbā un uztraucas par savu veselību, Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība piedāvā "Express veselības pārbaudi" maksimāli īsā un pacientam izdevīgā laikā ar paaugstinātu servisa līmeni.  Nebūs jāstāv rindās vai jāiet pie vairākiem speciālistiem vairākas dienas pēc kārtas - visas procedūras un konsultācijas notiek vienā dienā mūsu labāko speciālistu uzraudzībā."

Individuālās veselības pārbaudes programmas "Express diagnostika un ārstēšana" ietvaros iespējams veikt veselības stāvokļa diagnostiku un saņemt konsultācijas pie profesionāliem un kompetentiem speciālistiem. Turklāt programmas ietvaros visu pakalpojumu izmaksas ir mazākas, nekā dodoties pie katra speciālista atsevišķi. Turklāt, ja pārbaudes laikā tiek konstatētas veselības problēmas, Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienības speciālisti piedāvā kvalitatīvi sagatavotu ārstēšanās plānu, vajadzības gadījumā nodrošinot arī plaša profila ķirurģisko palīdzību ērtā un labi aprīkotā stacionārā. Savukārt  ārstēšanās laikā tiek nodrošināta ēdināšana un uzturēšanās paaugstināta komforta palātā.

Lai pieteiktos individuālai veselības pārbaudes programmai, ģimenes ārsta nosūtījums nav nepieciešams. Programmas ietvaros iespējams izmantot šādu sabiedrību veselības apdrošināšanas polises, kas pilnībā vai daļēji apmaksā programmās iekļautos medicīniskos pakalpojumus: Gjensidige, IF apdrošināšana, BTA, ERGO, Balta, Seesam un Baltikums apdrošināšana. 

Papildus informāciju par individuālo veselības pārbaudes programmu vai pieteikties veselības pārbaudes programmai "Express diagnostika un ārstēšana" var saņemt rakstot jautājumus uz e-pastu: express@slimnicuapvieniba.lv vai zvanot pa tālruni (+ 371) 29432882 Evija Popa, Marika Jermaševiča. Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība: Gulbenē, Upes iela 1, Balvos, Vidzemes iela 2.