Ar sacensībām vairākos sporta veidos Valmierā sākusies Latvijas IV Olimpiāde

Dāvis Strazds, Aija Dekterova/ Valmiera24.lv
Dāvis Strazds, Aija Dekterova/ Valmiera24.lv

Piektdien, 1.jūnijā Valmierā ar sacensībām vieglatlētikā, volejbolā, boksā, handbolā un futbolā - gan vīriešiem, gan sievietēm sākusies Latvijas IV Olimpiāde. 

Kā pilsētas informāciju tīks Pilseta24.lv uzzināja olimpiādē, tās programmā ir iekļauti 26 olimpiskie sporta veidi. No tiem Valmierā notiks badmintons, basketbols, bokss, futbols, handbols, šosejas riteņbraukšana, svarcelšana, triatlons, vieglatlētika, volejbols, pludmales volejbols un airēšanas slaloms. Tāpat Valmierā notiks olimpiādē iekļautais neolimpiskais sporta veids – orientēšanās – un paraugdemonstrējumi šahā.

Arī svinīgā olimpiādes atklāšanas un noslēguma ceremonija norisināsies Valmierā.

Atsevišķus sporta veidus organizēs olimpiādes rīkotājpilsētas – Valmieras – sadarbības pašvaldībās. Cēsīs norisināsies cīņa, džudo, loka šaušana, paukošana, MTB riteņbraukšana, taekvondo, teniss, kā arī neolimpiskais sporta veids – florbols. Jūrmalā norisināsies airēšana, kas tiks organizēta Lielupē, bet Burtnieku novadā gaidāma burāšana, golfs, BMX riteņbraukšana un stenda šaušanas sacensības. Kocēnu novadā ikviens varēs vērot jātnieku sporta sacensības, bet Rūjienā – regbiju. Smaiļošana un kanoe notiks Limbažos, savukārt galda tenisa sacensības – Alojā. Rīgā Latvijas IV olimpiādes laikā norisināsies peldēšana un vingrošanas disciplīnas, bet Valkā – ložu šaušanas sacensības.

Viss par: Latvijas ziņas