Vietējās ziņas

 • Jūsu iespēja pārsēsties jaunā auto

  Foto: Pixabay.com

  Brīvība no sabiedriskā transporta kustības sarakstiem, iespēja pašam noteikt sava ceļa maršrutu un laiku – tie ir tikai daži iemesli, kāpēc auto ir tik populārs personīgā transporta veids. Ģimeņu locekļu skaitam palielinoties, dažkārt rodas nepieciešamība pēc otrā un pat trešā auto. Bet, kā to apvienot ar ģimenes finansiālo stabilitāti? Kā neiekļūt milzu parādos un saņemt savā īpašumā jaunu auto? Viens no variantiem ir auto līzings. Tas ir pakalpojums, kas sniedz iespēju izvēlēties automašīnu un sēsties pie tās stūres, neiztukšojot savu bankas kontu.

 • Viesnīca "Baltvilla" dāvās Jums greznu atpūtu ezera krastā

  Publicitātes foto

  Kas ir laba viesnīca? Tā ir vieta, kur ir patīkami atpūsties. Bet kas atšķir vienkārši labu viesnīcu no izcilas? Tas ir pakalpojumu klāsts un servisa līmenis. Pirmklasīga viesnīca nav tikai nakšņošanas vieta, tas ir atpūtas komplekss, kas ļaus Jums sevi palutināt. Šādu atpūtu piedāvā viesnīca "Baltvilla", kas atrodas gleznainā Baltezera krastā, tikai 15 km attālumā no Rīgas. Tur Jūs sagaida laipna apkalpošana, izsmalcināts interjers, kā arī veselības un skaistuma speciālistu komanda. 

 • Autokursi Liepājā, kas neliks vilties

  Publicitātes foto

  Lēmums par autovadītāja apliecības iegūšanu ir viens no svarīgākajiem ikviena cilvēka dzīvē. Lai to iegūtu, ir nepieciešams ieguldīt prāvu laika un enerģijas daudzumu. CSDD nosaka, ka tiesības iegūt autovadītāja apliecību ir tiem, kas ir vismaz 18 gadu veci un ir apmeklējuši visas mācību nodarbības un nokārtojuši gan autoskolas, gan valsts teorijas un braukšanas eksāmenu. 

 • Ikvienam kārtīgam kafijas cienītājam ir nepieciešams kafijas automāts mājai

  Foto: Pixabay.com

  Tāpat kā visu citu tehnoloģiju un saimniecībā izmantojamo preču, arī kafijas automātu izmēri turpina samazināties. 

 • Parūpēsimies par saviem augļkokiem jau laikus!

  Foto: Pixabay.com

  Lai augļu koki ražotu katru gadu bagātīgi, tiem ne tikai ir jāsaņem pietiekamā daudzumā barības vielas, bet arī nepieciešama gaisma, ko panāk, pareizi veidojot vainagu.

 • Izvēlētais datorpreču izplatītājs atbalstīs Jūs ilgtermiņā

  Publicitātes foto

  Jūs vēlaties dibināt uzņēmumu, kas lielākoties darbosies digitālajā vidē? Iespējams Jūs pārstāvat kādu universitāti, kas plāno veikt datortehnikas un vienotās tīklu sistēmas uzlabojumus vai pilnīgu nomaiņu uz mūsdienīgām ierīcēm. Vai varbūt Jūs jau šobrīd vadāt strauji augošu interneta veikalu, kam ir nepieciešams jaudīgāks serveru aprīkojums, lai ikdienā apkalpotu ar vien vairāk potenciālo un esošo klientu? 

 • "Veselības Fabrika" – fitnesa klubs ar lielisku atmosfēru

  Publicitātes foto

  Rūpēties par savu ķermeni ir ne vien patīkami, bet arī veselīgi. Ja arī Tu vēlies sportot ar baudu, fitnesa klubs ir viena no labākajām opcijām!

 • Kredīts – atdod tieši tik, cik aizņēmies!

  Foto: Pixabay.com

  Vai Tev ir gadījies, ka dažādi neatliekami izdevumi Tevi pārsteidz nesagatavotu? Gandrīz katrs ir uz savas ādas izjutis, ka tukšums bankas kontā izsit no ierastā ritma. Tas liek mainīt savas ikdienas gaitas un steigā meklēt risinājumu. Šādās situācijās, kad nauda nepieciešama ātri, netērē lieki savu laiku un nervus! Atceries, ka Tev ir pieejams bezprocentu kredīts – aizdevums, par kura izmantošanu nepārmaksāsi!

 • Ātrais kredīts internetā 3 soļu attālumā

  Publicitātes foto

  Ikviens cilvēks kaut reizi mūža ir gribējis, lai viņa bankas kontā būtu mazliet vairāk naudas. Pēkšņi un neatliekami maksājumi ir neizbēgami, jo nav iespējams kontrolēt pilnīgi visu. Slimība, salūzusi sadzīves tehnika, pārāk liels rēķins – tas var gadīties katram. Ne vienmēr šīs izmaksas var segt no ietaupījumiem, un tieši tāpēc ir radīti ātrie aizdevumi.