Vietējās ziņas

 • Populārā spēle "Monopols" – vai arī jūsu mājās to spēlē?

  Pēdējās nedēļās ģimenes daudz vairāk laika pavada savās mājās un visi kopā, tāpēc tiek meklēti dažādi izklaides veidi. Galda spēles šajā laikā noteikti ir cilātas daudz biežāk nekā citreiz. Tāpēc ir īstais brīdis atgādināt par vienu no populārākajām galda spēlēm visā pasaulē. Tā ir galda spēle "Monopols". Vai arī jūsu mājā ir šī spēle un mēdzat to spēlēt ģimenes lokā?

 • Dāvana sievietei – Nela Gems rotas

  Īpaši skaistas rotaslietas ir latviešu zīmola Nela Gems darinājumi ar mirdzošajiem Swarovski kristāliem.

 • Vai zini, ka kontaktlēcas var nopirkt arī internetā? Ieskaties Lensor.eu

  Tie, kuriem ikdienā jānēsā redzes korekcijas līdzekļi, ir diezgan bieži viesi optikas salonos, jo ik pa laikam nepieciešams nomainīt korekcijas līdzekļus, veikt acu pārbaudes, arī iegādāties kādus aksesuārus un palīglīdzekļus, kas vajadzīgi ikdienā. Kontaktlēcu lietotājiem ceļš uz optikas saloniem noteikti jāmēro daudz biežāk. Ja optiskās brilles vidēji maina reizi pāris gados, tad kontaktlēcas reizi mēnesī vai pat biežāk, ja izvēlas vienas dienas vai divu nedēļu lēcas. 

 • Kāpēc bērniem patīk Slimy jeb staipīgās gļotas?

  Pieaugušie bieži vien neizprot bērnu aizraušanos ar kādu konkrētu rotaļlietu, jo viņi nespēj paskatīties uz to ar bērna acīm un nesaredz tajā neko īpašu. Viena no šādām rotaļlietām, ja tā to var saukt, kuras eksistenci un popularitāti pieaugušie neizprot, ir staipīgās gļotas jeb Slimy, ko sarunvalodā dēvē vienkārši par "slaimu". Kas ir šie gļotu pikuči un kāpēc bērni pēc tiem ir kā traki?

 • Tuvojas Ziemassvētki! Idejas dāvanām, kas patiks, nevis krās putekļus

  Tuvojoties Ziemassvētkiem, ik gadu darāmo darbu sarakstā ir gandrīz vieni un tie paši uzdevumi. Protams, ka viens no svarīgākajiem uzdevumiem šajā sarakstā ir dāvanu sagāde saviem mīļajiem – ģimenei un draugiem. 

 • Ko iegūsiet, veicot kredītu apvienošana

  Piedāvājumus veikt kredītu apvienošanu šobrīd dažādās mediju vidēs dzirdam diezgan bieži. Kāds šīm reklāmām nepievērš uzmanību, cits ieklausās, bet aizmirst, vēl kāds aizdomājas – varbūt tiešām tas ir īstais risinājums priekš manis, lai sakārtotu finanšu situāciju? 

 • Aknu veselība – kāpēc ir svarīgi par to rūpēties?

  Foto: Shutterstock.com

  Aukstais ziemas laiks sev līdzi atnes patīkamus ziemas hobijus, pasākumus un dažādas aktivitātes sniegā. Šis laiks ir ļoti patīkams, bet tas var būt izaicinājums jūsu veselībai. Šajā laikā ir ļoti svarīgi pievērst uzmanību dažādiem ķermeņa orgāniem un saudzēt tos. Aknu veselība ir viena no svarīgākajām lietām, kam ziemā papildus pievērst uzmanību. Lasiet šo rakstu un uzziniet, kāpēc ir svarīgi rūpēties par savām aknām un cik nopietni to slimības var ietekmēt citus orgānus. 

 • Netradicionāla vieta, kur atzīmēt Valentīndienu – sporta bārs

  Valentīndiena jau pavisam drīz būs klāt, tādēļ jau savlaicīgi vērts padomāt par to, kā šo dienu īpaši atzīmēt kopā ar savu otro pusīti. Klasisku vērtību piekritēji, visticamāk, dos priekšroku romantiskai divvientulībai mājās, romantiskām vakariņām restorānā vai ceļojumam uz kādu īpašu vietu. Taču, kurš teicis, ka šie ir vienīgie veidi, kā pavadīt Valentīndienu? Izmantojot mazliet fantāzijas, ir iespējams rast dažādus netradicionālus risinājumus kopīgai laika pavadīšanai ar savu partneri. Un viens no tādiem variantiem ir sporta bārs. 

 • Ātrie kredīti līdz 12 mēnešiem – kas par tiem jāzina?

  21. gadsimtā tendences mainās un attīstās ik dienu, un tas attiecināms arī uz kredītu sektoru. Nereti internetā pieejamā informācija liecina, ka tieši ātrie kredīti līdz 12 mēnešiem un diviem gadiem ir vieni no biežāk lietotajiem kredītu veidiem, bet kā īsti ir? Vai tiešām tie ir populārākie kredīti, ko der atcerēties par kredītiem uz gadu un kā īstā kredītdevēja izvēlē var palīdzēt Netcredit.lv? Turpini lasīt un uzzini raksta turpinājumā!

 • Ko darīt, ja sabojājusies sadzīves tehnika vai nepieciešama jauna?

  Foto: Shutterstock.com

  Neviens savu dzīvi vairs nespēj iedomāties bez sadzīves tehnikas. Ikkatru ikdienas darbību palīdz paveikt kāda noderīga ierīce – kafiju uzvāra kafijas automāts, grīdu palīdz kopt putekļsūcējs, mikroklimatu mājās palīdz nodrošināt rekuperators vai gaisa kondicionētājs, savukārt drēbes un traukus jau sen vairs neviens nemazgā ar rokām. Diemžēl šīs lieliskās ierīces nekalpo mūžīgi. Pēc darbīga mūža tās nereti prasa papildu uzmanību un rūpēs, kā arī – finanšu ieguldījumus. Kā rīkoties, ja jāmaina sadzīves tehnika? Lasiet speciālistu viedokli tālāk!