Afiša

 • 5 ieraksti
 • Rāda 1 - 0
 • Informatīvā telts #investEU: viss par ES investīcijām uzņēmumiem. Konkursi, loterija, balvas.

  (~49.8 km)

  Labdien!
   
  Sestdien, 28. jūlijā, Gulbenes pilsētas svētku laikā kampaņas #investEU informatīvajā teltī pie pašvaldības domes ēkas ikviens interesents varēs uzzināt par Eiropas Savienības sniegtajām investīciju un fondu iespējām, iepazīstot Latvijas uzņēmēju pieredzi ES finansējuma saņemšanā un izmantošanā.
   
  No plkst. 10.00 līdz 16.00 ikviens varēs saņemt informāciju, kādus ES atbalsta līdzekļus uzņēmēji Latvijā ir izmantojuši un kādas ES atbalsta programmas ir pieejamas, kā arī uzzināt par finansējumu uzņēmumu izaugsmei pēc 2020. gada. Visas dienas garumā katras stundas sākumā informatīvajā teltī sāksies aizraujoša viktorīna “Eiropas investors”.
   
  Informatīvās telts apmeklētāji varēs piedalīties ne tikai viktorīnā, bet arī interaktīvā spēlē, iepazīstot ar ES atbalstu Latvijā tapušas preces un pakalpojumus. Šeit varēs iepazīties ar uzņēmēju pieredzes stāstiem, uzzināt, kāds ir bijis viņu ceļš no dzīvotspējīgas biznesa idejas līdz tās ieviešanai dzīvē un uzņēmējdarbības uzplaukumam. 
  Informatīvo kampaņu par ES investīcijām organizē Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā. Tās mērķis ir uzsvērt ES investīciju un fondu piedāvājumu dažāda lieluma, darbības profilu un attīstības stadiju uzņēmumiem, produktiem un zīmoliem.
   
  Kampaņas #investEU laikā informatīvie un pieredzes apmaiņas pasākumi notiek četrās Latvijas pilsētās. Pirmais pasākums notika 14. jūlijā Tukumā Rožu svētkos, 20. jūlijā uzņēmēji viesojās Kuldīgā, savukārt 28. jūlijā dosies uz Gulbeni, bet 4. augustā – uz Rēzekni.
   
  Informatīvās kampaņas #investEU vēstneši šogad ir graudaugu brokastu pārslu ražotājs MILZU!, vides apsaimniekošanas uzņēmums CLEAN R, dizaina priekšmetu un gaismas burtu ražotājs PIKU, kā arī uzkodu ražotājs JERSIKAS ČIPSI. Šo uzņēmumu, kuri veiksmīgi izmantojuši ES atbalstu savu ideju īstenošanā, dalību kampaņā papildina arī Dabas Dots DZERAMAIS, spēles BRAIN GAMES, grāmatu sērija bērniem KUR RODAS, kā arī Latvijā grauzdēta kafija ROCKET BEAN ROASTERY.

 • Spārītes parks

  (~49.7 km)