Viegli darījumi atbildīgajā nekustamo īpašumu jomā

IMMOSTATE veic nekustamā īpašuma pārdošanas un īres starpniecības darījumus, nodrošinot teicamu sadarbību, kompetenci, plašu datubāzi un arī lielisku rezultātu. 

Jau vairāk nekā trīsdesmit gadus dzīvojam iekārtā, kurā brīvi pērkam un pārdodam gan zemi, gan ģimenes mājas un pat fabrikas. Situācijas, vēlmes un intereses kā no pircēju, tā no pārdevēju puses mēdz būt visdažādākās.

Nekustamā īpašuma joma ir ļoti mainīga gan tirgus pieprasījuma ziņā, gan likumu, noteikumu un nodokļu ziņā, tāpēc neprofesionālim šajos labirintos nav viegli orientēties. Taču likmes ir augstas un kļūdas var maksāt dārgi. Kur vērsties situācijā, kad vēlaties pēc iespējas labāk pārdot savu īpašumu vai iegādāties citu un netikt apkrāpts? 

Maz ir to uzņēmumu Latvijā, kas pārdzīvoja pasaules mēroga nekustamā īpašuma krīzi 2008./2009. gadā, un IMMOSTATE ir viens no tiem. Jau vairāk nekā astoņpadsmit gadus (kopš 2004. gada) uzņēmums sniedz daudzveidīgus pakalpojumus īpašniekiem visdažādākajās situācijās un atrisina problēmas, kas var šķist nepārvaramas. 

Katrs, kas sadarbojas ar IMMOSTATE, atzīst, ka uzņēmuma stiprās puses ir informācijas drošums, teicama sadarbība, kompetence, plaša datubāze un, secīgi, arī lielisks rezultāts

Daudzveidīgi pakalpojumi plašam klientu lokam

Uzņēmums nodrošina darījumu veikšanu, konsultācijas un īpašumu pārvaldības pakalpojumus, ietverot dzīvojamo namu, komercīpašumu un investīciju projektu segmentus, projektu attīstības konsultācijas, kā arī sertificētu nekustamo īpašumu vērtēšanu.

IMMOSTATE veic nekustamā īpašuma pārdošanas un īres starpniecības darījumus, tajā skaitā līgumu sagatavošanu, darījumu juridisko vadību un īpašumtiesību reģistrāciju zemesgrāmatā. 

Pieredzējušie uzņēmuma eksperti palīdzēs piesaistīt kredītus vai cita veida investīcijas, veiks jauno projektu koncepcijas izstrādi un sniegs attīstības konsultācijas. Tāpat IMMOSTATE speciālisti vērtē visa veida nekustamos īpašumus un piedāvā īpašumu pārvaldību, nodrošinot ne tikai īpašuma vērtības saglabāšanu, bet arī pieaugumu, ilgtermiņā. Uzņēmums nodarbojas gan ar ekonomiskās un vidējās klases dzīvojamajiem īpašumiem, gan visa veida komercīpašumiem. 

Immostate strādā profesionāļi ar lielu pieredzi dažāda apjoma investīciju projektu realizēšanā. Uzņēmums konsultē klientus par izdevīgākajām investīcijām Rīgas un Latvijas nekustamajos īpašumos, kā arī piedāvā kompleksus pakalpojumus tiem klientiem, kuri vēlas iegādāties īpašumus, arī tālākā to attīstībā un pārvaldīšanā. 

Uzticama datubāze un informācija

Uzņēmuma datubāzē ir vairāki attīstības objekti, kā, piemēram, namīpašumi, zeme, komerpclatības, naudas plūsmas un biznesa objekti – tirdzniecības centri, biroju ēkas, restorāni. 

Lai piedāvātu vairākus īpašumu variantus, ir jāiegulda laiks un resursi objektu izpētē, lai kopīgi ar klientu atrastu vispiemērotāko risinājumu un noslēgtu visizdevīgāko darījumu, tādēļ nepārtraukti tiek meklēti dažāda veida nekustamie īpašumi pārdošanai un īrei – dzīvokļi, privātmājas, mājokļi jaunos projektos. Katrā individuālā gadījumā IMMOSTATE speciālisti uzklausa klienta individuālās vēlmes un piedāvā labākos risinājumus.

Tirdzniecības un komercplatības

Immostate komercīpašumu nodaļas komandas spēks ir gadu gaitā uzkrātā plašā informācijas bāze un kompetence, tādēļ uzņēmuma rīcībā ir vienota biroju centru datubāze, kurā pieejama aktuālā informācija par brīvajām platībām. IMMOSTATE rīcībā ir arī ļoti bagātīgs tirdzniecības platību piedāvājums, un klients vienmēr var būt pārliecināts, ka saņems iespējami plašāko īpašumu piedāvājumu. 

Ilgtermiņa sadarbība un reputācija

Uzņēmuma pamatvērtības ir atbildība, uzticamība un ilgtermiņa attiecību veidošana, kā arī konsekventa rīcība atbilstoši šīm vērtībām – ar rūpēm par klientu interesēm. Lai vai cik mainīgs un nestabils ir tirgus, IMMOSTATE profesionāļu noturīgā un plānveidīgā rīcība ir garants drošai darījumu videi, atbilstošiem risinājumiem un klientu īpašumu aktīvu pieaugumam.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu