Vai zini, ka kontaktlēcas var nopirkt arī internetā? Ieskaties Lensor.eu

Tie, kuriem ikdienā jānēsā redzes korekcijas līdzekļi, ir diezgan bieži viesi optikas salonos, jo ik pa laikam nepieciešams nomainīt korekcijas līdzekļus, veikt acu pārbaudes, arī iegādāties kādus aksesuārus un palīglīdzekļus, kas vajadzīgi ikdienā. Kontaktlēcu lietotājiem ceļš uz optikas saloniem noteikti jāmēro daudz biežāk. Ja optiskās brilles vidēji maina reizi pāris gados, tad kontaktlēcas reizi mēnesī vai pat biežāk, ja izvēlas vienas dienas vai divu nedēļu lēcas. 

Tiem kontaktlēcu lietotājiem, kuri vēl to nezina, gribam pastāstīt, ka kvalitatīvas kontaktlēcas par izdevīgām cenām var iegādāties arī internetā – kontaktlēcu veikalā Lensor.eu, kas piedāvā ļoti plašu lēcu klāstu no vadošajiem ražotājiem.

Pērc lēcas jebkurā vietā un laikā
Kāpēc izmantot iespēju kontaktlēcas iegādāties internetā? Jo tas ir tiešām ērti. Nav nepieciešams bieži doties uz optika salonu. Pirkumu var izdarīt jebkurā vietā un laikā, jo vajadzīga tikai ierīce ar interneta pieslēgumu. Tādā veidā pirkums nav atkarīgs no optikas salona darba laika, kas ne vienmēr var saskanēt ar darba grafiku vai citiem plāniem. Varbūt jūsu dzīvesvietas un darbavietas vietas tuvumā nemaz nav neviena optikas preču salona, kur iegādāties lēcas, tāpēc bieži sanāk mērot ceļu uz citu pilsētu. Pērkot lēcas internetā, visas šīs problēmas vairs nav aktuālas.

Saņem kontaktlēcas ar kurjeru vai sūtījumu
Arī saņemt pasūtītās lēcas var sev ērtākajā veidā, izvēloties gan kurjeru, kurš sūtījumu nodos jums rokās, gan pakomātus, gan Latvijas Pasta pakalpojumus. Atbilstoši savam dienas grafikam un vēlmēm atliek izvēlēties ērtāko piegādes veidu. Lensor.eu saviem klientiem sūtījumus piegādā ne tikai visā Latvijā, bet arī citās Eiropas valstīs. Kā arī bez maksas pasūtījumus iespējams izņemt Lensor.eu birojā vai kādā no optikas saloniem, ar kuriem interneta veikals sadarbojas, tie atrodas visā Latvijā. Pasūtījumi, kas pārsniedz 15 eiro vērtību, tiek piegādāti bez maksas.

Izmanto lēcu abonementu
Vēl viens klientu novērtēts pakalpojums, ko piedāvā Lensor.eu, ir kontaktlēcu abonements. Tas darbojas pēc tāda paša principa kā preses vai kāds cits abonements, kur pakalpojuma sniedzējs automātiski noteiktajā laikā piegādā to, ko esat abonējis. Šajā gadījumā tas būs noteikts daudzums konkrēta stipruma kontaktlēcu, kuras piegādās ar tādu regularitāti, kāda ir nepieciešama. Arī samaksa tiks ieturēta automātiski no konta, tāpēc nebūs jāraizējas par to, vai īstajā dienā būs jauns lēcu pāris, ko nomainīt.

Lensor.eu – izdevīgi piedāvājumi ik dienu
Interneta veikals Lensor.eu sadarbojas ar vadošajiem kontaktlēcu ražotājiem, piedāvājot gan optiskās lēcas, gan krāsainās kontaktlēcas, kā arī dažādus piederumus, kas vajadzīgi lēcu lietotājiem. Interneta veikala priekšrocība ir iespēja piedāvāt izdevīgākas cenas nekā optikas salonos. Regulāri arī noris dažādas akcijas un ir īpašie piedāvājumi, komplekti, ko var iegādāties pat ar 40-50% atlaidi. Tāpat preču klāstā ir arī saulesbrilles. 

Neskaidrību gadījumā pircēji var droši zvanīt uz konsultāciju tālruni, kur zinošs darbinieks sniegs visu nepieciešamo informāciju. Kā arī Lensor.eu interneta veikalā varat pieteikties vizītei pie optometrista, norādot sev ērtāko vietu un vēlamo laiku. Klientu speciālists pēc tam atzvana, lai vienotos par vizītes niansēm. 

Atgādinām, ka kontaktlēcas jāiegādājas saskaņā ar redzes speciālista izrakstītu recepti, norādos precīzus parametrus, kas ierakstīti izsniegtajā receptē.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu