Vai ir pieejams kredīts no 18 gadiem?

Foto: Pixabay.com
Foto: Pixabay.com
Aizņemties naudu vai pirkt preci līzingā ir kļuvusi par teju ikdienišķu dzīves sastāvdaļu, jo ikviens taču saprot, ka ne vienmēr ir iespējams iegādāties mājokli par savu iekrāto naudu, nopirkt visu nepieciešamo sadzīves tehniku uzreiz vai pietiekami daudz atlikt neparedzētiem tēriņiem. It īpaši tas ir attiecināms uz gados jauniem cilvēkiem, kuriem pietiekami iekrājumi vēl nav izveidojušies. Tādēļ tiem, kuriem ir atbilstoša maksātspēja, ir pieejams kredīts, arī kredīts no 18 gadiem.

Populārākie kredītu veidi
Aizdevumi mēdz būt dažādi, taču zināmākie no tiem ir:
• kredīts bankā;
• līzings;
• ātrais kredīts.

Kuru no kredītu veidiem izvēlēties, ir atkarīgs no tā, cik steidzami Tev nepieciešama nauda, kādu summu aizņemsies, kādam nolūkam to izmantosi, cik ilgā laikā esi paredzējis aizdevumu atmaksāt. 

Kredīts bankā parasti tiek ņemts lieliem pirkumiem, piemēram, nekustamā īpašuma iegādei, tā pārbūvei vai remontam. Tikmēr līzingā visbiežāk vari iegādāties auto, kā arī citas preces, kuras tirgotājs bieži vien jau piedāvā kopā ar konkrētiem līzinga nosacījumiem. Savukārt ātrais kredīts, to vidū kredīts no 18 gadiem, ko piedāvā daļa nebanku aizdevēju, ir populārs aizņemšanās veids, ja nauda nepieciešama nekavējoties.

Ātrā kredīta priekšrocības
Patlaban ātros kredītus piedāvā arvien plašākā izvēlē, jo tie ir iemantojuši popularitāti daudzu cilvēku vidū.

Ātro aizdevumu raksturo:
ātra pieteikšanās – Tev nepieciešams reģistrēties aizdevēja mājaslapā, izvēlēties nepieciešamo naudas summu un apstiprināt savu bankas konta numuru, ko vari paveikt dažu minūšu laikā;
naudas piešķiršana bez liekām formalitātēm – atšķirībā no citiem kredītu veidiem Tev nav nepieciešama ne ķīla, ne galvotājs, ne arī citi dokumenti;
ātra saņemšana – pēc Tava pieteikuma izskatīšanas, pozitīvas atbildes gadījumā nauda Tavā kontā vienas bankas ietvaros tiek pārskaitīta dažu minūšu laikā;
ātra atmaksāšana – ja neesi ilgu parādsaistību cienītājs, ātro kredītu vari atdot visu uzreiz, jau sākot pēc pāris dienām vai pa daļām vairāku mēnešu garumā.

Nebanku aizdevējs "VIA SMS" Tev piedāvā īpaši ērtu pieteikšanās iespēju. Pirmajā reizē pieteikties kredītam vari mājaslapā, taču nākamajās reizēs pietiks vien nosūtīt īsziņu no sava mobilā tālruņa, lai pēc brīža nauda jau būtu Tavā kontā!

Nosacījumi, lai saņemtu kredītu
Kredītu piešķir cilvēkiem, kuri ir sasnieguši pilngadību un ir spējīgi uzņemties atbildību par kredīta izmantošanu un tā atmaksu. Ātrais kredīts un cita veida kredīts no 18 gadiem tiek piešķirts tikai Latvijas Republikas iedzīvotājiem. Lai varētu aizņemties no "VIA SMS", Tev jābūt vismaz 20 gadu vecam ar pozitīvu kredītvēsturi. Ja Tev jau ir aizņēmums citā kredītiestādē un visus maksājumus veic laikus, tas nav šķērslis, lai nesaņemtu "VIA SMS" kredītu.

Cik un uz kādu termiņu var aizņemties?
Ātrais aizdevējs "VIA SMS" piedāvā pirmajā reizē aizņemties naudas summu no 50 līdz 350 eiro. Savukārt nākamajās reizēs varēsi saņemt 700 eiro aizdevumu. Atmaksas termiņu vari izvēlēties no 7 līdz 30 dienām.
Aizņemies atbildīgi!


Lai gan kredītu saņemt ir salīdzinoši vienkārši, pirms pieņem lēmumu, rūpīgi pārskati savu finansiālo stāvokli un aprēķini, vai aizdevumu varēsi laikus atdot! Neaizņemies naudu izklaidei vai citiem nenozīmīgiem pirkumiem!

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu