NETVISION interaktīvā televīzija

Interaktīvā televīzija (ITV) ir tradicionālo televīzijas tehnoloģiju un datu pārraides integrācija. Tā ir divvirzienu kabeļu sistēma, kas ļauj lietotājam ar to mijiedarboties, izmantojot komandas un atgriezeniskās saites informāciju. Neatņemama interaktīvās televīzijas sistēmas sastāvdaļa ir televizora pierīce jeb top-box. Skatītājs to var izmantot, lai atlasītu pārraides, kuras vēlas skatīties, redzētu televīzijas kanālu programmas un izmantotu papildu opcijas, piemēram, reklāmās rādīto produktu pasūtīšanu, kā arī piekļuvi e-pastam un internetam. 

Interaktivitātes jeb mijiedarbības pakāpe var variēties no zemas (TV ieslēgšana/izslēgšana, skaļums, kanālu maiņa) līdz mērenai mijiedarbībai (vienkāršas filmas pēc pieprasījuma bez vajadzības ierakstīt tās pašam) un augstai interaktivitātei, kurā auditorijas loceklis pats veido savu programmu. 

Spilgtākā ilustrācija augstai interaktivitātei ir balsošana “uz ekrāna”, kad skatītāju balsojumi rada lēmumus, kas atspoguļojas šova turpinājumā. 

Nevainojama TV programma, attēla un skaņas kvalitāte

NETVISION interaktīvā televīzija piedāvā 160 izklaides un izglītojošus kanālus ar plašu filmu, seriālu un TV šovu klāstu un iespēju ierakstīt programmas, lai noskatītos tās vēlamajā laikā. Optiskais interneta pieslēgums nodrošina nevainojamu attēla un skaņas kvalitāti.  

Lai iepazītos ar programmu, var izmantot elektroniskā programmu gida opciju, saņemot sīkāku informāciju par konkrēto pārraidi. Lielai daļai kanālu ir iespēja izvēlēties valodu, kā arī subtitrus, lai uzlabotu svešvalodu zināšanas, skatoties filmas oriģinālvalodā. 

NETVISION interaktīvā televīzija piedāvā visus pasaulē, Eiropā un Latvijā pieprasītākās televīzijas programmas un kanālus, tajā skaitā LTV1, LTV2, LTV3.  Televīzija ir personalizējama, veidojot kanālu sarakstu ar kanālu izlases funkciju. Mīļākajām pārraidēm var uzstādīt atgādinājumu, lai tās nenokavētu, savukārt kanālu bloķēšanas funkcija ļauj ierobežot nevēlamu TV saturu bērniem.

Komplekts “digitālā televīzija + optiskais internets”

Īpaši izdevīga cena un motivējošas akcijas ir mājas pakalpojumu komplektam, kurā ietilpst digitālā televīzija un optiskais internets. Digitālo televīziju NETVISION nodrošina arī vietās, kur vēl nav pieejama jaunā interaktīvā televīzija. 

Saņemt NETVISON pakalpojumus komplektā ir daudz izdevīgāk nekā pieteikt katru pakalpojumu atsevišķi. Izvēloties savām vēlmēm un vajadzībām visatbilstošāko komplektu – internets + televīzija vai arī internets + televīzija + mājas telefons, kā arī izveidojot individuālu pakalpojumu komplektu atbilstoši savām vajadzībām, klienti saņem vienu rēķinu par visiem pakalpojumiem un draudzīgas cenas, kas ir būtiski zemākas par visu atsevišķo pakalpojumu cenu kopsummu. 

Pieaugošs tīkls un konkurētspēja

NETVISION grupa Latvijas sakaru pakalpojumu tirgū darbojas jau vairāk nekā 16 gadus, nodarbinot ap 70 darbinieku tirgū un sniedzot pakalpojumus vairāk nekā 15 apdzīvotās vietās visā Latvijas teritorijā. Pieaugošs pārklājuma tīkls, personīga attieksme pret katru klientu un vēlme veidot ilgtermiņa attiecības ir NETVISION popularitātes pieauguma pamatā. 

Vairāk informācijas mūsu mājaslapā: https://www.netvision.lv/

Informatīvais tālrunis: 66 100 100

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu