Kā neapmaldīties lauksaimnieku kredītu piedāvājumā

Ikvienam uzņēmējam ir situācijas, kad nepieciešama finansiāla palīdzība nākamā attīstības soļa pārvarēšanai. Mūsdienās ir ļoti sarežģīti iekrāt tādu kapitālu īsā laika periodā, lai varētu veiksmīgi veikt plašu uzņēmuma attīstību, neradot tūlītējas kapitāla trūkuma problēmas. Līdzīgi kā privātpersonai nav tūlītējs kapitāls iegādāties jaunu māju, arī uzņēmējam nepieciešams ņemt dažāda termiņa aizdevumus savu ieceru izpildīšanai uz nākotnes kapitāla rēķina. 

Lai nodrošinātu lauksaimniekus ar finansiālu atbalstu attīstībai, kā arī lai palīdzētu grūtā brīdī nonākušam lauksaimniekam veiksmīgi un ar uzviju pabeigt darbu sezonu, Latvijā parādījušies daudz specializētu kredītdevēju, kas sniedz tieši atbalstu lauksaimniekiem. Vēlamies iepazīstināt ar dažiem padomiem, kā neapmaldīties šajā piedāvājumu pūlī, kad šķietami visur tiek piedāvāts kredīts lauksaimniekam. 

Skaidri noteikumi. Daudzi kredītdevēji mēģina radīt situāciju, ka cilvēki ne līdz galam saprot, kāda veida darījumā tiek iesaistīti. Diemžēl joprojām pastāv legāli kredītdevēji, kuri izmanto savu klientu laika un finansiālās leksikas trūkumu, lai iegūtu maksimāli labvēlīgus noteikumus sev, taču radot lielus riskus kredītņēmējam, ja aizdevumu nāksies pagarināt. Aicinām ikvienu, kurš pretendē uz aizdevumu lauksaimniekam, ieguldīt papildus laiku, lai izvērtētu jums piedāvātos noteikumus. 

Atvērta komunikācija. Tā ir vēl viena pazīme, ka kredītdevējs ir godīgs un atvērts par saviem pakalpojumiem. Ja varat just atbalstu no kredītdevēja puses – mēģinājumus izprast jūsu vajadzības un optimālāko finanšu risinājumu, lai nodrošinātu jūsu uzņēmumu, neradot tam grūtības nākotnē –, esat nonācis pie pareizā kredītdevēja. 

Atsauksmes. Lai gan gandrīz par katru kredītdevēju var atrast sliktas atsauksmes, atsevišķiem kredītdevējiem ir daudz vairāk pamatoti negatīvu atsauksmju nekā citiem. Vienmēr ir cilvēki, kas jūtas apkrāpti, pat pie visgodīgākajiem noteikumiem, taču meklējiet atsauksmes par situācijām, kuras tiek pamatotas ar dokumentiem, tiesas lēmumiem un citiem oficiāliem līdzekļiem. Neņemiet vērā tikai pliku viedokli – veiciet padziļinātu izpēti par konkrētā kredītdevēja atsauksmēm.

Lande. Mēs uzskatām, ka Lande.lv ir kredītdevējs, kas atbilst visiem iepriekš minētajiem laba kredītdevēja principiem. Lande.lv specializējas atbalstā jaunajiem lauksaimniekiem un pieredzējušiem speciālistiem lauku saimniecībās, lai sniegtu finansiālu atbalstu, kad tas ir visnepieciešamākais. Viesojieties Lande.lv, lai izpētītu, kā Lande var palīdzēt jūsu saimniecības attīstībā!