Gulbenes novadā notikusi divu automašīnu sadursme

Ilustratīvs foto/ Foto: Pixabay
Ilustratīvs foto/ Foto: Pixabay

Sestdien, 27.maijā, plkst.12.30 Gulbenes novadā, Tirzas pagastā uz autoceļa Cesvaine – Velēna 26 kilometrā, notika sadursme starp 1995.gadā dzimušās sievietes vadīto automašīnu "Volkswagen" un 1989.gadā dzimušā vīrieša vadīto automašīnu "Toyota". 

Ceļu satiksmes negadījumā cieta "Toyota" vadītājs, kurš nogādāts tuvākajā ārstniecības iestādē. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

Aizvadītajās brīvdienās, laika posmā no 26.maija līdz 29.maijam, saņemta informācija par 210 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 28 nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 73 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un 22 nodarījumi pret īpašumu.

Aizvadītajās brīvdienās bija 20 ceļu satiksmes negadījumi. Četros no negadījumiem, saņemta informācija par četriem cietušajiem. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdušies 17 vadītāji. Noformēti 312 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 167 bija par ātruma pārsniegšanu.