Vietējās ziņas

 • Pannas – virtuvē neaizstājams rīks

  Foto: 1a.lv

  Cepta ola, sautējums, ķiploku grauzdiņi un pankūkas. Kas visiem ēdieniem ir kopīgs? Pirmkārt, tie ir ļoti gardi, otrkārt – izcili vienkārši pagatavojami, ja ir panna! Panna virtuvē ir nepieciešama gan gatavošanas profāniem, gan adeptiem. Lasi tālāk un noskaidro, kādai jābūt Tavai jaunajai pannai un cik plašs ir pannu klāsts!

 • Vai ir pieejams kredīts no 18 gadiem?

  Foto: Pixabay.com

  Aizņemties naudu vai pirkt preci līzingā ir kļuvusi par teju ikdienišķu dzīves sastāvdaļu, jo ikviens taču saprot, ka ne vienmēr ir iespējams iegādāties mājokli par savu iekrāto naudu, nopirkt visu nepieciešamo sadzīves tehniku uzreiz vai pietiekami daudz atlikt neparedzētiem tēriņiem. It īpaši tas ir attiecināms uz gados jauniem cilvēkiem, kuriem pietiekami iekrājumi vēl nav izveidojušies. Tādēļ tiem, kuriem ir atbilstoša maksātspēja, ir pieejams kredīts, arī kredīts no 18 gadiem.

 • Remonts virtuvē 21. gadsimta stilā

  Foto: Xnet.lv

  Atceries bērnību? Vai arī Tavi vecāki ik pa laikam mēģināja mājās kaut ko uzlabot? Tā, ka šķita – remonts nekad nebeigsies... Jo, kā latvieši mēdz teikt – remontu nevar pabeigt, to var tikai uz laiku pārtraukt. Bet – tam tā nav jābūt! Remonts virtuvē var būt arī gada labākā ideja! Lasi tālāk, lai uzzinātu, kā un kāpēc!

 • Apavi internetā – plašākā izvēle no Somijasapavi.lv

  Foto: Pexels.com

  Lai nekas nespētu sabojāt ilgi gaidīto atvaļinājumu, vasara ir jāpavada piemērotos apavos. Ja nezināt, kur iegādāties ērtus un kvalitatīvus apavus atpūtai, ikdienai vai svinīgam pasākumam, ieskatieties Somijasapavi.lv!

 • "Jā" un "nē" kāzu kleitas izvēlē

  Foto: Ligavam.lv

  Divu cilvēku mīlestība ir viens no skaistākajiem brīnumiem, kas pastāv un liecina par dzīves patieso burvību. Kāzas, kad mīlnieki nobriest ģimenes dzīves veidošanai, ir mirklis, kur ikkatra sīkākā detaļa ir būtiska. Ja arī Jūsu svinību plānošanas to-do sarakstā ir piemērotākās kāzu kleitas atrašana, sekojiet šiem padomiem!

 • Interneta veikals Tava mīluļa vajadzībām

  Publicitātes foto

  Lai Tavs mājas mīlulis būtu jautrs un vesels, nepieciešama gan pareizi piemeklēta barība, gan dažādas rotaļlietas un aprūpes piederumi. Neuztraucies, ja mājas tuvumā nav liela zoopreču veikala – visu vajadzīgo mājdzīvniekiem vari pasūtīt tiešsaistē, tikai pāris minūšu laikā. Interneta veikals 1a.lv ir īstā vieta, kur iegādāties gan ikdienā nepieciešamas zoopreces, gan dāvanas savam mīlulim. Iepazīsties ar preču klāstu un pasūti nepieciešamo 24 stundas diennaktī!

 • Aktuāla pārtikas drošība uzņēmumā? Ieskaties un uzzini, kā to uzlabot!

  Foto: Pixabay.com / Mogens Petersen

  Pārtikas ražotnēs, restorānos un kafejnīcās strādājošajiem uzmanība jāpievērš ne tikai produktu kvalitātei, bet arī dažādu drošības pasākumu ievērošanai – darbiem jānorit saskaņā ar likumā noteiktām pārtikas drošības un higiēnas normām.

 • Bāra krēslu noma – iemesls labai ballītei!

  Publicitātes foto

  Ziemas sezona ir laiks pasākumiem telpās – balles garās kleitās un smokingos, tematiskās ballītes, prezentācijas, izstādes, konferences un daudzi citi saturiski un skaisti notikumi. Šo pasākumu klasisks aprīkojums ir banketa galdi un krēsli, taču dažkārt nepieciešams specifiskāks inventārs – bāra krēsli. 

 • Vai zini, kas ir kredīts pensionāriem?

  Publicitātes foto

  Arvien vairāk senioru ikdienā izmanto datoru un internetu, lai būtu informēti par dažādiem tiešsaistē pieejamiem pakalpojumiem. Mūsdienās internetā var ne tikai meklēt informāciju, bet arī aizņemties naudu steidzamiem tēriņiem. Dažas kredītkompānijas piedāvā ātros kredītus internetā cilvēkiem vecumā līdz 70 vai pat 75 gadiem. Kredīts pensionāriem ir pieejams bez ķīlas un galvojuma, taču pirms pieteikšanās rūpīgi jāapdomā aizdevuma plusi un mīnusi.

 • Ātrais kredīts paredz atbildīgu aizņemšanos

  Publicitātes foto

  Nebanku aizdevums jeb ātrais kredīts sniedz iespēju saņemt īstermiņa naudas aizdevumus tiem, kuriem ir atbilstoša maksātspēja un pārliecība, ka varēs to atmaksāt līgumā noteiktajā laikā. Ātrais kredīts ir noderīgs situācijās, kad nepieciešami papildu finanšu līdzekļi neparedzētiem tēriņiem, piemēram, automašīnas remontam vai ārsta apmeklējumam.