Vietējās ziņas

 • Padomi, kas noderēs, ja plānojat apmeklēt SPA

  Visticamāk, šobrīd nav tas mirklis, kad apmeklētāji gāž apkārt SPA centrus, jo laika apstākļi piedāvā Vidusjūrai raksturīgu tveici, ļaujot izbaudīt kūrorta sajūtu arī savā privātmājas dārzā un jebkurā pludmalē. 

 • Reklāma un sludinājumi Gulbenē – kur meklēt? 

  Publicitātes foto

  Kur pašlaik atrodama reklāma Gulbenē? Jā, tieši tā, uz šo jautājumu grūti atbildēt uzreiz. Taču pavisam drīz ikviens Gulbenes iedzīvotājs atbildēs – dalder.lv. 

 • Autokrēsliņi un to izvēle: noderīga informācija vecākiem

  Publicitātes foto

  Gatavojoties mazuļa ienākšanai ģimenē, viens no svarīgākajiem pirkumiem, no kura nekādi nevar un nedrīkst izvairīties, ir autokrēsliņš, jo bērns automašīnā drīkst atrasties tikai autokrēsliņā. Tas nozīmē, ka jau mājupceļā no dzemdību iestādes, krēsliņš būs nepieciešams. Kādu autokresliņu izvēlēties? Kādiem parametriem jāpievērš uzmanība? Kā krēsliņu pareizi lietot? Šie un vēl daudzi citi jautājumi aktuāli vecākiem, kuri gatavojas šim svarīgajam pirkumam un pēta plašo piedāvājumu. Ar noderīgu informāciju dalās "Chicco", kurš ražo un izplata vienus no industrijā augsti novērtētiem autokrēsliņiem. 

 • Pannas – virtuvē neaizstājams rīks

  Foto: 1a.lv

  Cepta ola, sautējums, ķiploku grauzdiņi un pankūkas. Kas visiem ēdieniem ir kopīgs? Pirmkārt, tie ir ļoti gardi, otrkārt – izcili vienkārši pagatavojami, ja ir panna! Panna virtuvē ir nepieciešama gan gatavošanas profāniem, gan adeptiem. Lasi tālāk un noskaidro, kādai jābūt Tavai jaunajai pannai un cik plašs ir pannu klāsts!

 • Vai ir pieejams kredīts no 18 gadiem?

  Foto: Pixabay.com

  Aizņemties naudu vai pirkt preci līzingā ir kļuvusi par teju ikdienišķu dzīves sastāvdaļu, jo ikviens taču saprot, ka ne vienmēr ir iespējams iegādāties mājokli par savu iekrāto naudu, nopirkt visu nepieciešamo sadzīves tehniku uzreiz vai pietiekami daudz atlikt neparedzētiem tēriņiem. It īpaši tas ir attiecināms uz gados jauniem cilvēkiem, kuriem pietiekami iekrājumi vēl nav izveidojušies. Tādēļ tiem, kuriem ir atbilstoša maksātspēja, ir pieejams kredīts, arī kredīts no 18 gadiem.

 • Remonts virtuvē 21. gadsimta stilā

  Foto: Xnet.lv

  Atceries bērnību? Vai arī Tavi vecāki ik pa laikam mēģināja mājās kaut ko uzlabot? Tā, ka šķita – remonts nekad nebeigsies... Jo, kā latvieši mēdz teikt – remontu nevar pabeigt, to var tikai uz laiku pārtraukt. Bet – tam tā nav jābūt! Remonts virtuvē var būt arī gada labākā ideja! Lasi tālāk, lai uzzinātu, kā un kāpēc!

 • Apavi internetā – plašākā izvēle no Somijasapavi.lv

  Foto: Pexels.com

  Lai nekas nespētu sabojāt ilgi gaidīto atvaļinājumu, vasara ir jāpavada piemērotos apavos. Ja nezināt, kur iegādāties ērtus un kvalitatīvus apavus atpūtai, ikdienai vai svinīgam pasākumam, ieskatieties Somijasapavi.lv!

 • "Jā" un "nē" kāzu kleitas izvēlē

  Foto: Ligavam.lv

  Divu cilvēku mīlestība ir viens no skaistākajiem brīnumiem, kas pastāv un liecina par dzīves patieso burvību. Kāzas, kad mīlnieki nobriest ģimenes dzīves veidošanai, ir mirklis, kur ikkatra sīkākā detaļa ir būtiska. Ja arī Jūsu svinību plānošanas to-do sarakstā ir piemērotākās kāzu kleitas atrašana, sekojiet šiem padomiem!

 • Interneta veikals Tava mīluļa vajadzībām

  Publicitātes foto

  Lai Tavs mājas mīlulis būtu jautrs un vesels, nepieciešama gan pareizi piemeklēta barība, gan dažādas rotaļlietas un aprūpes piederumi. Neuztraucies, ja mājas tuvumā nav liela zoopreču veikala – visu vajadzīgo mājdzīvniekiem vari pasūtīt tiešsaistē, tikai pāris minūšu laikā. Interneta veikals 1a.lv ir īstā vieta, kur iegādāties gan ikdienā nepieciešamas zoopreces, gan dāvanas savam mīlulim. Iepazīsties ar preču klāstu un pasūti nepieciešamo 24 stundas diennaktī!

 • Aktuāla pārtikas drošība uzņēmumā? Ieskaties un uzzini, kā to uzlabot!

  Foto: Pixabay.com / Mogens Petersen

  Pārtikas ražotnēs, restorānos un kafejnīcās strādājošajiem uzmanība jāpievērš ne tikai produktu kvalitātei, bet arī dažādu drošības pasākumu ievērošanai – darbiem jānorit saskaņā ar likumā noteiktām pārtikas drošības un higiēnas normām.